Bellitkaa Blog

Uroda

Lipcowe pudełko Mishibox – co to jest i dlaczego jestem pod wrażeniem?

01/08/2016, Bellitkaa, 23 komentarze
lipcowe pudełko z ameryki

U mnie dzisiaj ekscytująca rzecz, bo w piątek otrzymałam swoje pierwsze pudełeczko Mishibox! Relację z jego otwierania można było oglądać na Snapchacie (Bellitkaa), ale już dzisiaj je chcę pokazać tutaj. Mishibox to rodzaj amerykańskiego pudełka subskrypcyjnego z koreańskimi kosmetykami. Jak można się domyślić, mi się bardzo podoba! Dla mnie to totalna nowość i powiem Wam już na wstępie, że jestem zachwycona. Chodźcie zobaczyć dlaczego!

Idea Mishibox

Idea tego pudełka jest prosta. Mamy co miesiąc poznać koreańskie kosmetyki, które dla nas wciąż są takie nieodkryte i owiane lekką nutą tajemnicy. Mamy odkrywać każdego miesiąca 5-6 nowych kosmetyków. Pełnowymiarowych lub próbek o dużych rozmiarach. Koszty to $19,95 za pudełko plus koszty przesyłki. Zamawiamy na stronie Mishibox. Na tej samej stronie można również zrobić normalne zakupy czy przejrzeć, jakie marki są oferowane. Na tej zasadzie można sobie pooglądać, co ewentualnie można natrafić w takim pudełku.

Co znalazło się w lipcowym pudełku Mishibox?

 W pudełku mamy aż 5 pełnowymiarowych produktów. Każdy z nich jest dla mnie nowością, zaskoczeniem i są takie, że tak naprawdę to chciałam je mieć, o czym nie wiedziałam do momentu otworzenia pudełka. Mamy tu krem z filtrem SPF32, jest maseczka do ust, maseczka do twarzy, balsam do rąk oraz totalna nowość dla mnie czyli kokony zrobione przez pająki, które służą do oczyszczania twarzy. Super! Wreszcie jakiś powiew nowości.

pudełko z koreańskimi kosmetykami

lipcowe pudełko z ameryki

mishibox-pudelko

mishibox-kosmetyki

Pierwsze dwa kosmetyki to produkty chyba najbardziej znanej nam, europejkom, marki Tony Moly. Mam tu przeuroczą i najsłodszą maseczkę do ust jaką tylko w życiu miałam oraz masełko do rąk, w równie pięknym opakowaniu. Od piątku nie używam niczego innego do dłoni, wierzcie mi, że ten zapach jest jednym z ładniejszych, jakie tylko mogę sobie wymyślić, jeśli chodzi o kosmetyki.

mishibox-najlepsze-koreanskie

tony moly hand butter

mishibox-mango-butter

tony moly maseczka lips

mishibox-maseczka-do-ust

Kolejny produkt to maseczka w płachcie z olejkiem z drzewa herbacianego, które jak wiemy, świetnie się sprawdza przy oczyszczaniu, kojeniu ran, jakichś wypryskach. Marka MediHeal jest mi kompletnie nieznajoma, ale chętnie sprawdzę, bo według informacji od Mishibox to jest to produkt nagradzany w Korei.

mishibox-maseczka-do-twarzy

mishibox-sklad-maseczki

Krem do twarzy z filtrem marki Tosowoong to kolejna nowość, super, że przyszedł właśnie w tym letnim okresie. Mimo, że nie mam wielkich upałów w Szkocji i póki co zaplanowanych żadnych wakacji to ja i tak używam filtrów. Chętnie zobaczę, jak będzie się u mnie spisywał, a kto wie, może jakieś last minute nam niebawem wpadnie? Piękne opakowanie w kolorze różowym przyciąga mnie jak małą dziewczynkę!

mishibox-krem-do-twarzy

I na koniec produkt, który w pierwszej chwili mnie przeraził, ale po uspokojeniu się stwierdzam, że to jest super! Na zdjęciach widzicie kokony zrobione przez pająki (tak, wiem, fuj! Sama się bardzo boję nawet tych najmniejszych!) i służą one do oczyszczania twarzy z zaskórników. Należy je zmoczyć przez kilka minut, a kiedy będą już miękkie to założyć na palec i zacząć masować swój nos i miejsca, gdzie znajdują się zaskórniki. Taki jeden kokon można używać do trzech razy, ale sam zabieg dwa razy w tygodniu. Jeszcze nie próbowałam, ale na pewno dam znać jak to się sprawdza.

jakie produkty są w mishibox

mishibox-kokony-pajaka-do-oczyszczania

mishibox-cosrx

mishibox-pajak

mishibox-produkty

mishibox-pudelko-z-koreanskimi-kosmetykami

mishibox-idea

Co myślę o Mishibox?

Jak dla mnie jest to super sprawa. I wiem, że koszt może nie jest jakiś najmniejszy, bo w końcu wychodzi około $25, czyli prawie 100zł przy obecnym kursie. Jednak chyba wolę wydać to na takie pudełko, które będzie dla mnie naprawdę zaskoczeniem, radością, odkrywaniem czegoś nowego niż subskrybować te nasze rodzime pudełka, w których jak same wiecie, sporo produktów to kosmetyki z ogólnie dostępnej, średniej półki. I mam wrażenie, że ta idea tych naszych pudełek właśnie gdzieś się rozmyła, zamiast zaskoczenia to widzę czasem na innych blogach, że dziewczyny znajdują pastę do zębów, ogólnie dostępny lakier do paznokci w dziwnym kolorze czy małe próbki. Ja tutaj dostałam 5 pełnowymiarowych produktów i jeśli tylko oglądaliście mnie na Snapchacie to dobrze wiecie, że miałam ogromną radochę podczas otwierania pudełeczka. I chyba o to w tym wszystkim najbardziej chodzi.

mishibox-co-w-srodku

 

Back to top