Bellitkaa Blog

Lifestyle

Little hotties czyli małe umilacze wieczorów

05/02/2014, Bellitkaa, 22 komentarze

Woski zapachowe już chyba każda z Was miała okazję używać. Z racji tego, że ja jestem maniaczką takich spraw to i ja co chwilę ląduję z nowymi odkryciami. Jakiś czas temu miałam okazję poznać Little Hotties marki Bomb Cosmetics, które dostępne są w sklepie internetowym aromatella.pl. Box, który jest wypełniony 35 sztukami mini wosków kosztuje 34,90 zł. Zapachy można sobie dowolnie komponować, a później tylko mieszać i mieszać. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby się pobawić trochę tymi zapachami!

Krążki wyglądają niezwykle uroczo no i piękne pachną. Jedne są uformowane w kółeczka, inne w serduszka czy dzwoneczki, a jeszcze inne to urocze gwiazdki. Każde w innym kolorze, by można było w miarę szybko zorientować się później w zapachach. W moim boxie znalazły się zapachy takie jak: Chocolate, Hazelnut, Jelly Baby, Mango, Banana, Lime, Passionfruit, Citrus Bizzard, Lemon, Sweet Naranji, Cherry Kiss, Custard, Sygar and spice, Rapsberry & Luquorice oraz całe mnóstwo innych pysznych zapachów.
Ostatnim razem, kiedy miałam LH to korzystałam ze ściągi i mieszałam zapachy według pewnych podpowiedzi. Tym razem poszłam na całość i wrzucałam według własnego uznania jak tylko mi się udało ;) Nie ograniczałam się do jednego czy dwóch sztuk, kruszyłam, miksowałam i puszczałam wodze fantazji.
DSC_0014
DSC_0004
DSC_0007
DSC_0008

Serduszkowo, bo luty! :D

DSC_0011
DSC_0003
Wszystkie zapachy lubię. Mniej lub bardziej. Te, które solo mi nie do końca pasują (bo są mdłe czy za bardzo intensywne) to mieszam z rześkimi zapachami i wtedy wychodzi idealnie. Powtórzę się, ale bardzo lubię te kolorowe maleństwa. Cieszą one nie tylko moje oczy, ale też umilają wieczory. A muszę przyznać, że coraz częściej doceniam czas, który spędzam z moim Mężczyzną w otoczeniu wielu zapachów i jakichś innych przyjemnych dobroci tego świata. Polecam mieszać te zapachy, zyskują na tym, stają się wielowymiarowe i tym samym nigdy nie jest nudno!


Back to top