Bellitkaa Blog

Uroda

Malinkowa płukanka octowa do włosów od Yves Rocher

13/07/2012, Bellitkaa, 46 komentarzy

Znowu się naczytałam, nasłuchałam i kupiłam kosmetyk. Znacie to? Na peeeewno. No to tym sposobem ja kupiłam sobie coś, po co sama na pewno bym nie sięgnęła. Mówię tu o płukance octowej do włosów z malin od Yves Rocher. No bo i po co mi jeszcze płukanka? Ha, ja już wiem po co mi ona była. Już teraz zdradzę, że zagości u mnie na dłużej na pewno.

P6260011 P6260012 P6260013
Bardzo zgrabne opakowanie, choć zakręcane to nawet całkiem poręczne. W środku malutka dziurka, przez którą wydostaje się odpowiednia ilość produktu, nie ma mowy by wyleciało coś za dużo. To duży plus, bo produkt to jak woda, wiadomo. Najpierw próbowałam nakładać najpierw na dłoń, po czym przenosić na włosy, ale później już nauczyłam się bezpośrednio na włosy i sobie od razu rozprowadzać. Tak mi najwygodniej, a i nic mi się nie zmarnuje wylatując przez palce.
Zapach boski, kto kocha maliny ten powinien natychmiast zaopatrzyć się w tą płukankę. Dla mnie nie ma tam żadnej chemii, czysta piękna malinka.
A teraz najważniejsze czyli działanie. W życiu bym się nie spodziewała, że taka kolorowa, pachnąca woda, która znajduje się tak krótko na włosach może sprawić, że włosy będą takie miłe w dotyku. Miękną w sekundzie, robią się takie przyjemnie gładkie, sypkie, lejące i błyszczące że aż ciężko w to uwierzyć. I nie wiem, czy to ja nie doceniałam płukanek czy trafiłam na rewelacyjny kosmetyk. Wbrew pozorom on jest bardzo wydajny. Rozprowadzany na mokrych włosach szybko się przemieszcza, nie trzeba go dużo. Próbowałam używać tej płukanki zarówno po samym szamponie (i to nawet najbardziej oczyszczających z Lush, które zostawiają włosy strasznie szorstkie), jak również po użyciu odżywek czy masek do włosów. Za każdym razem niesamowicie się spisuje, jestem pod jej ogromnym wrażeniem. Nie zamierzam się z nią rozstawać i serdecznie polecam ten kosmetyk wszystkim. Za 150 ml kosmetyku ja zapłaciłam 24 zł. To jest jej regularna cena.
Czy znacie tą płukankę, a może jakieś inne tego typu produkty? Jestem totalnie zauroczona… i chętnie coś kupię z tej kategorii :D


Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:
  • plukanka octowa do wlosow ives rocher
Back to top