Bellitkaa Blog

Uroda

Mama mówi: Oeparol Stimulance krem na dzień

26/03/2013, Bellitkaa, 4 komentarze
Kiedy dostałam propozycję testowania produktu Oeparol Stimulance dla dojrzałej skóry nie wahałam się, stwierdziłam, że moja mama też od czasu do czasu może coś przetestować. Zdecydowałyśmy, że najbardziej odpowiedni będzie przeciwzmarszczkowy krem na dzień z pro-retinolem. Jako, że markę znam i ogólnie bardzo lubię to nie bałam się dać mamie tego kosmetyku.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAMoja mama ma cerę bardzo wymagającą. Jest kobietą lekko po 50tce, która boryka się z popękanymi naczynkami i bardzo suchą skórą twarzy i ciała.
Krem na specyficzny zapach dla kosmetyków Oeparol. Dosyć przyjemny dla nosa, nie jest nachalny ani drażniący, nie utrzymuje się też jakoś specjalnie długo na skórze. Konsystencja produktu bardzo lekka i szybko wchłaniająca się do suchości. Cera mojej mamy bardzo pije ten krem i daje jej ukojenie. Ładnie nawilża. Co do działania przeciwzmarszczkowego no to trudno się tutaj wypowiadać, żaden krem nie cofnie oznak starzenia się więc i tutaj nie ma co się łudzić. Sprawdza się dobrze w roli mocnego nawilżacza do suchej skóry i to wszystko. Mama nie zauważyła tutaj poprawy jędrności czy wygładzenia cery podczas stosowania tego kremu. Wydajność przeciętna, czyli miesiąc codziennego używania kremu. Dodam, że mojej mamie każdy krem wystarcza zaledwie na miesiąc, cery suche chyba tak mają. Kosztuje około 20zł i można go dostać stacjonarnie w wielu aptekach.

Back to top