Bellitkaa Blog

Uroda

Manhattan – Soft Mat Lipcream 53M

25/02/2012, Bellitkaa, 28 komentarzy
Ostatnio wpadła mi w łapki pomadka Manhattan w odcieniu 53M. Pewnie już ją widziałyście nie raz, ale być może nie możecie się zdecydować czy warto ją kupić? Zapraszam do krótkiej recenzji :)
P2210145 P2210143
Podpisuję się po każdym słowem od producenta. Produkt posiada bardzo kremową konsystencję, bardzo fajnie się go nakłada na usta, mamy chwilę czasu na dokładne pomalowanie, zanim nam zaschnie. Kiedy to się już stanie otrzymujemy matowy efekt i rzeczywiście pomadki wtedy nie czuć. Nie odbija się na filiżankach, szklankach itd. Ja przeważnie bardzo szybko zjadam wszelkiego rodzaju szminki, z tą jest inaczej. Maluję się rano, w ciągu dnia robię z dwie-trzy poprawki (w zależności od tego ile i co jem ;)) i wiem, że wyglądam dobrze. Do tego bardzo ładnie pachnie i jest wydajna. Jak dla mnie jest to strzał w dziesiątkę!
Jedyną wadą jest to, że ta pomadka będzie niesamowicie podkreślać suche skórki, ale ja ostatnio staram się nie dopuszczać do ich powstania, więc nie narzekam. Ona sama może też trochę wysuszać usta, ale ja nakładam najpierw pomadkę ochronną, a dopiero później to cudeńko ;)

Kosztuje około 15-16zł, a na allegro 5,99zł + przesyłka ;)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Do wyboru mamy 6 kolorów:
Manhattan-soft-mat-lipcream

Jak Wam się podoba taki efekt na ustach?

Back to top