Bellitkaa Blog

Uroda

O wodzie perfumowanej Miraculum Rose

16/11/2013, Bellitkaa, 13 komentarzy
Woda perfumowana jest dla mnie produktem, który nie do końca mnie przekonuje z racji swojej intensywności. Ja przeważnie kupuję perfumy z wyższej półki, aby mieć komfort z używania i świadomość, że przez większość dnia atrakcyjnie pachnę. Skusiłam się jednak na wodę, aby wrócić trochę do nastoletnich czasów, kiedy to przecież niejednokrotnie używałam takich produktów. Wodę perfumowaną Rose Miraculum otrzymałam do testów od Drogerii Sekret Urody.
DSC_0172
Od Producenta:
Woda perfumowana Miraculum Women Collection ROSE stanowi esencję kobiecego wdzięku. Zawiera nutkę dyskretnej zmysłowości, a jednocześnie urzeka subtelnością i prostotą. W zapachu odnaleźć można wyjątkowe akordy kwiatów: magnolii, frezji i jaśminu, oplecione orzeźwiającymi nutami owocowymi. Całość kompozycji wieńczy ambra oraz białe piżmo. Idealny na każdą okazję jako dodatek do ulubionych strojów. Sprawi, że poczujesz się gwiazdą codziennego życia.
Kategoria zapachu: kwiatowo-owocowa
Nuta głowy: frezja, liczi
Nuta serca: magnolia, kwiat jaśminu, imbir i perz
Nuta bazy: ambra i białe piżmo
Cena: ok. 24 zł/50 ml albo ok. 35 zł/100 ml, dostępne w Drogeriach Sekret Urody
Wodę otrzymujemy w schludnym kartoniku, który dodatkowo zabezpieczony jest folią. Dzięki temu mamy pewność, że nikt tam nie pchał łapek. Podoba mi się to, bo jest to produkt dostępny na drogeryjnej półce, więc nigdy nie wiadomo. Szklana buteleczka jest bardzo prosta, nie przekombinowana, estetyczna, no ale też nie porywająca. Zapach to moim zdaniem mieszanka kwiatów i owoców, nie jest to róża, jak można byłoby sądzić po nazwie. Nie jest duszący, ale dosyć słodki, więc na pewno nie wszystkim przypadnie do gustu. Dla mnie jest to zapach, którego mogę używać w jesienny ciepły dzień, nie widziałabym siebie latem z tym zapachem. Niestety, nie ma co oczekiwać cudów i nadzieje o trwałości ulecą w powietrze razem z zapachem. Moim zdaniem woń jest za płytka i z upływem czasu nie rozwija się w żaden sposób, a po prostu znika. Nie utrzymuje się dłużej jak 3-4 godziny. Trzeba ponawiać aplikację często, aby cieszyć się tym zapachem. To dobra alternatywa dla osób, których nie stać na trwalsze zapachy albo też dla osób, którym na co dzień nie zależy na aż takiej trwałości zapachu.


Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:
  • woda miraculm bonjour opinie
Back to top