Bellitkaa Blog

Hot Uroda

Paleta Gwen Stefani – Urban Decay

16/02/2016, Bellitkaa, 16 komentarzy

W poście z grudniowymi zakupami pokazywałam Wam paletę, na którą się długo czaiłam. Ma idealnie dobrane kolory i to jest jedna z nielicznych palet, z której wszystkie odcienie będą przeze mnie używane. I to właśnie dlatego nie dawała mi spać po nocach ;) W końcu się skusiłam za sprawą ogromnej promocji i mam. Mowa tutaj o cudnej palecie cieni do powiek Gwen Stefani marki Urban Decay.

Urban Decay - Gwen StefaniJuż samo opakowanie powoduje, że chce się po nią sięgnąć i zatrzymać na dłużej przy sobie. Prosty trik, zastosowanie złota i już wszystkie serca kobiet są zdobyte. W tym moje!

Opakowanie jest bardzo ładne, ale przy tym solidne. Dobry zatrzask, a w środku oczywiście porządne duże lusterko to coś, co powinno być w każdej palecie. Dzięki temu mamy świetną opcję na wyjazd.

Urban Decay - Gwen Stefani

Urban Decay - Gwen Stefani

Urban Decay - Gwen StefaniPrzejdźmy do konkretów, mianowicie odcieni, jakie tutaj nam Gwen wybrała. Mamy tutaj piękny przegląd brązów zarówno matowych jak i satynowych, od tych jasnych kolorów po ciemne. Dołożony został jasny róż, piękny granat, klasyczny czarny, trochę złota. Reszta to przeróżne wariacje odcieni nude i brązów. W sumie 15 odcieni, które świetnie się za sobą łączą i do siebie pasują. Za ich pomocą jesteśmy w stanie stworzyć dzienne makijaże, ale i również te mocniejsze, bardziej wieczorowe. A nawet jeśli by tego sytuacja wymagała to można dzienny makijaż w kilka chwil przeobrazić w wieczorowy.

Urban Decay - Gwen Stefani

Urban Decay - Gwen Stefani

Urban Decay - Gwen StefaniNie pokazuję tutaj wszystkich kolorów, bo na to może przyjdzie jeszcze czas, ale kilka odcieni postanowiłam zaprezentować. Weźcie pod uwagę fakt, że ja tylko musnęłam je palcami, tu mamy taką pigmentację! Ten granat czy szary to zwalają z nóg. Jak dla mnie no to jest tu z czym pracować, ja jestem z niej bardzo zadowolona i odkąd ją mam to tak samo chętnie używam. Dzienne makijaże są naprawdę super z tą paletą.

Urban Decay - Gwen Stefani

Urban Decay - Gwen StefaniW środku znalazłam również próbkę ze szminkami z tej samej kolekcji, jednak nie mam ani jednego pędzelka do makijażu ust, więc póki co próbka służy mi jako zakładka do książki. Muszę przyznać, że w tej roli też spisuje się świetnie, ale proszę, polećcie pędzelek do ust warty uwagi! :)

Urban Decay - Gwen Stefani

Jak Wam się podoba? A może dałyście się już uwieść tej palecie?

Back to top