Bellitkaa Blog

Uroda

Pieniące mleczko do kąpieli od Über

24/07/2013, Bellitkaa, 17 komentarzy
Dzisiejszy produkt, który Wam pokażę to towarzysz kąpielowy marki Über. Dostałam go na spotkaniu blogerek w Nowym Sączu. Jadąc na to spotkanie nie miałam pojęcia o istnieniu marki Uber, a wracałam do domu już z jednym z kosmetyków marki. Pieniące mleczko do kąpieli jest już na dany moment dla mnie wspomnieniem, aczkolwiek bardzo miłym.
DSC_0108 DSC_0113 DSC_0114
Od producenta:
Cudowna „kąpiel piękności” w łagodzącym Yogurtene, serum mleka, równoważy naturalne pH skóry czyniąc kąpiel wspaniałym, uzdrawiającym zabiegiem dla ciała. Pełne dobrodziejstw natury, sprawi, że poczujesz się rozpieszczona i odmłodzona. Ekstrakty z odmładzającego kwiatu Ju Hua oraz ujędrniającego owocu Granatu, wzbogacone o witaminy i minerały, nawilżą Twoją skórę oraz pozostawią ją delikatną, elastyczną i całkowicie zrelaksowaną.
Co więcej, produkt nie zawiera glutenu i parabenów.
DSC_0120
Płyn ma rewelacyjnie delikatny zapach, to coś pomiędzy kremem a granatem. Absolutnie nie jest męczący. Mleczko bardzo dobrze się pieni, właściwie jest to najlepiej pieniący się płyn, z jakim miałam do czynienia. Mnóstwo bąbelków, które zostały utworzone z niewielkiej ilości tego produktu. Tak, jest bardzo wydajny, co mnie zaskoczyło. Zazwyczaj w przypadku tego typu produktach trzeba dużo wlać do wanny, aby uzyskać trochę piany, a w tym przypadku było inaczej. Dlatego też mleczko towarzyszyło mi przez kilkanaście kąpieli. Nie przesusza skóry, a wręcz ma się wrażenie, że delikatnie ją pielęgnuje, bo zawsze była taka delikatna.
Cena tego kosmetyku jest jak dla mnie za wysoka, dlatego też raczej nie kupię go ponownie. 39,90zł za 250ml to nie na moją kieszeń, bo za te pieniądze mam 3 inne płyny do kąpieli. Jeśli jednak ktoś jest mocno zainteresowany, to może płyn kupić tutaj.
Ja przeglądając stronę www.uber.com.pl najbardziej zainteresowana czuję się działem z kosmetykami do włosów i do twarzy. Ostatnio wprowadzili zmywacz farby do włosów bez utleniaczy i amoniaku, niby super łagodny i jestem chyba właśnie tego produktu najbardziej ciekawa.

Back to top