Bellitkaa Blog

Uroda

Rimmel – Match Perfection – Kremowy podkład w żelu

12/01/2012, Bellitkaa, 15 komentarzy
Na wstępie przepraszam, że tak rzadko jestem teraz, jak widać, sesja wielkimi krokami idzie. Przede mną najgorsze 2 tygodnie semestru. Ale damy radę ;) Powodzenia życzę od razu wszystkim studentom!
Wszyscy o tym produkcie już słyszeli, wszyscy mówili, czas na mnie i na moją opinię. Oczywiście skuszona wielkim „bum” na podkład, kupiłam za 19,90 zł w Rossmanie. Powiem Wam, że jak za takie pieniądze, no to jest ok.
PC200179 PC200180 PC200182 PC200183 PC200184

Tutaj trochę roztarty i jeszcze błyszczy ;)

PC200185 PC200186 PC200187
Pierwsze moje wrażenie było takie: „co ja kupiłam?! taaaaakie ciemne?”. Kolor teoretycznie jasny, nie jest taki jasny jak widzicie. Ale nie ma to wielkiego znaczenia, ponieważ ładnie się stapia ze skórą i nie ma problemu. Oczywiście konsystencja marzenie – żel, idealnie się rozprowadza. Jest wydajny, trwały, wszystko pięknie i fajnie, dorzucam się do tych wszystkich „ochów i achów”.
Mam jednak zastrzeżenia do niego. Otóż, nie zawsze dobrze wyglądam w tym podkładzie. Zdarza się to baaaardzo rzadko, ale jednak. Nie wiem od czego to zależy, ale czasem ciemnieje mi na buzi i to znacznie oraz waży się. Robią się plamy, zresztą same zobaczcie. Zdjęcie poniżej, z tym co się przytrafiło. Przecież to wyglądało okropnie, fakt, że upłynęło kilka dobrych godzin od aplikacji, no ale mimo wszystko. Nie nakładam go ani za dużo ani za mało, efektu maski wystrzegam się jak ognia ;)  I teraz nie wiem co jest grane, bo żaden inny podkład nigdy nie robił mi takich niespodzianek. Czy to ja coś źle robię?
Paskudztwo:
PC090069
Czy kupię ponownie? Raczej nie, mimo, że niewiele kosztuje. Nie jestem w stanie mu wybaczyć takich wpadek, nawet za niską cenę. Na większe okazje i na dni, kiedy chcę się czuć pewnie mam inne podkłady, a na taki „zwykły dzień”, do sklepu po bułki jest ok.
Co myślicie? Bo chyba jestem pierwszą osobą, która pomiędzy wspaniałościami tego podkładu prezentuje wady ;o
Pozdrawiam!

Back to top