Bellitkaa Blog

Uroda

Róż do policzków Mariza w odcieniu 01

09/05/2013, Bellitkaa, 70 komentarzy
Dawno temu dostałam do przetestowania róż, który jest z Marizy. Jako, że tych kosmetyków prawie nie znam to i nie wiedziałam czego mam się spodziewać. Za to róże bardzo lubię i chętnie je testuję, a moja kolekcja sukcesywnie się powiększa. Przy okazji możecie zobaczyć, jak mi wyszedł eksperyment z farbą i tym sposobem włosy mam prawie czarne…
DSC_0074 DSC_0069

Tym razem róż nakładałam pędzlem Inglot 27TG.

DSC_0106 DSC_0108 DSC_0098
Jest to kosmetyk o średniej pigmentacji, który idealnie się sprawdzi u dziewczyn, które dopiero zaczynają z makijażem bądź są bladolice. Nie można sobie zrobić nim krzywdy, jest bardzo delikatny. Dobrze się blenduje. Podoba mi się, że otrzymujemy tutaj dwa kolory, które możemy ze sobą połączyć lub skorzystać z jednego z nich. Tym sposobem mamy 3 warianty kolorystyczne, ja najbardziej lubię łączyć kolory ze sobą. Tutaj na zdjęciach nie żałowałam go sobie, a  i tak efekt jest bardzo naturalny.
Róż jest dosyć trwały, niestety nie wytrzyma całego dnia, ale sporą jego część. Kosztuje 13,50zł za 11g. Pochodzi z serii Glamour Line. Całkiem niezła cena jak za taki produkt.
Zapraszam na stronę www.mariza-polska.pl, gdzie znajduje się cała oferta Marizy oraz można kupić ten właśnie róż. W razie pytań można pisać bezpośrednio do Pani Izabeli na adres: mariza-polska@wp.pl.

Back to top