Bellitkaa Blog

Uroda

Róż z limitowanej serii Aqua Collection od Sleek

27/04/2013, Bellitkaa, 58 komentarzy
Na Waszą prośbę pokazuję dzisiaj jak wygląda róż, który niedawno kupiłam. Pochodzi on z limitowanej serii. Jako, że bardzo przypadły mi do gustu róże Sleeka (chyba nawet bardziej niż cienie) to nie miałam jakichś większych zahamowań co do tego zakupu. Mam już sporo kolorów od nich i każdego chętnie używam.
Mirrored Pink, bo tak się nazywa ten róż jest kolorem dosyć błyszczącym, opalizującym. Ja do niego nie dokładam już żadnego rozświetlacza, bo byłoby to zdecydowanie za dużo. To jest moim zdaniem jeden z bezpieczniejszych odcieni Sleeka, który będzie podobał się wielu osobom i pasował do większości karnacji. Na pewno też łatwość obsługi działa na plus, pigmentacja jest świetna, ale bardzo łatwo się rozciera, nie można zrobić sobie nim żadnych placków. Nadaje świeżości i zobaczcie same, jak twarz od razu nabiera życia :) Jego koszt to około 25zł, więc też nie jest źle jak za taką jakość.
DSC_0003 DSC_0069 DSC_0081 DSC_0091 DSC_0101 DSC_0150 DSC_0093 DSC_0100
PS Post wychodzi automatycznie. Kiedy go czytacie właśnie rozpoczynają się warsztaty z Ziają w Rzeszowie na których jestem wraz z innymi blogerkami. A o 14:00 mam egzamin na uczelni, tak więc trzymajcie za mnie mocno kciuki! Miłego dnia :)
Back to top