Bellitkaa Blog

Uroda

Serduszkowy manicure z lakierami hybrydowymi Semilac

12/01/2016, Bellitkaa, 32 komentarze

Witam Was z Nowym Rokiem! Mam nadzieje, że nastroje dopisują. Ja muszę przyznać, że przerwa dobrze mi zrobiła, byłam w Polsce i świetnie tam odpoczęłam. Jednak czas się wziąć do roboty i dlatego przychodzę też z postem. Na rozgrzewkę jest coś łatwego do czytania i oglądania, czyli paznokcie. Ten manicure towarzyszył mi początkiem grudnia, ale natłok obowiązków w tym czasie, a późniejsze święta spowodowały, że nie pokazałam go wcześniej. Jest to bardzo prosta kombinacja lakierów hybrydowych marki Semilac. Mamy tutaj bordo, opisane jako 071 Deep Red, mamy klasyczny biały 001 Strong White oraz czarny 031 Black Diamond.

Do tego wszystkiego dołożyłam naklejki (kupione na allepaznokcie) w kształcie serduszek. Wyglądało to pięknie, aż do momentu, kiedy moje nowe czarne spodnie postanowiły zafarbować mi białe paznokcie. Szczególnie dobrze widać to na ostatnich dwóch zdjęciach tego posta. Głupia ja nie zrobiłam zdjęć od razu, tylko po dwóch dniach kombinowałam, jak tu pokazać urocze serduszka jednocześnie ukrywając tamten mankament. Nie udało się, ale może akurat mój serduszkowy mani stanie się inspiracja na przyszłość? Za miesiąc Walentynki, wiec może czas zamówić serduszkowe naklejki?

DSC01545_wm

DSC01549_wm

DSC01550_wm

DSC01553_wm

DSC01558_wm

DSC01559_wm

DSC01561_wm

DSC01562_wm

DSC01566_wm

Lakiery jak zwykle są świetne. Wszystkie ładnie utwardzają się w lampie (bo wiem, ze biały i czarny to czasem lubią się falować), a bordo bardzo mi pasuje do odcienia mojej karnacji. Bardzo dobrze się czułam z tym manicure, ale niestety przez to nieładne zafarbowanie od spodni rozstałam się z nim szybciej niż zwykle. To nic, będę mądrzejsza na przyszłość :)


Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:
  • bordowy lakier semilac
  • semilac 071
  • semilac bordo
Back to top