Bellitkaa Blog

Uroda

Sierpniowy ShinyBox

31/08/2013, Bellitkaa, 17 komentarzy
Jestem na pewno ostatnią osobą, która prezentuje sierpniowego ShinyBoxa, ale kiedy go otwierałam to totalnie nie wiedziałam czego mam się spodziewać. Jestem już w domu w Polsce, ale ostatni czas w UK naprawdę nie pozwolił mi na przesiadywanie w internecie. Kiedy otwierałam dwa dni temu swoje pudełko, to szczerze się ucieszyłam, ponieważ nie znam ani jednego produktu. Mało tego, będąc w sklepie raczej też nie zwróciłabym na nie swojej uwagi. Dlatego też cieszę się, że właśnie nieznane mi produkty będę używać. Owszem, dla maniaczek składów to one nie będą żadnym cudem świata, ale ja aż tak nie szaleję na tym punkcie.
Zapraszam do zdjęć sierpniowego Shiny.
DSC_0012 DSC_0013 DSC_0015 DSC_0018 DSC_0019 DSC_0021 DSC_0023 DSC_0024 DSC_0025
Ja najbardziej cieszę się z kremu do rąk, który od pierwszego posmarowania mi się podoba. Kolejno maseczka z Dermedic, w której też pokładam jakieś nadzieje, bo znam kilka innych kosmetyków marki i były całkiem niezłe. Serum na końcówki mam inne, ale to też się przyda. Poużywam i zobaczymy, za niedługo już coś będę mogła więcej napisać o tych produktach, zaczynam używanie.
Ja za chwilę idę na wesele, jutro mam też poprawiny także na pewno uczczę Dzień Blogera, który to jest dzisiaj. I z tej okazji życzę wszystkim koleżankom i kolegom Blogerom wszystkiego najlepszego, aby każdy spełniał się w tym co robi, by zdjęcia pstrykały się same a posty lekko pisało :) Zdrówko!szampan
Back to top