Bellitkaa Blog

Moda

Ślubne spinki do mankietów z napisami

30/05/2014, Bellitkaa, 9 komentarzy

Ostatnio coraz częściej łapię się na tym, że kiedy mi się nudzi w pracy to szukam ciekawych gadżetów na ślub. Ostatnio pojawił się nastepujacy temat: męskie ślubne spinki do mankietów. Okazuje się, że przecież wcale nie muszą być nudne i można sobie kupić wesołe spinki z oryginalnym tekstem, a nawet personalizowane. Moim zdaniem jest to dosyć ciekawy gadżet, który zarazem będzie świetną pamiątką. Ja na pewno chciałabym to mieć uwiecznione na jakimś ciekawym zdjęciu!

Dwie ostatnie propozycje mogą być pomysłem na prezent dla przyszłych Teściów, z którymi jak wiadomo – zawsze warto mieć dobry kontakt od początku ;)

Wszystkie propozycje znalazłam na pakamera.pl i mieszczą się w przedziale cenowym 69 – 219 zł. Najdroższe to puzzle z własnym tekstem. Można na nich zamieścić własne imiona, inicjały, datę czy dowolny inny tekst. Cała reszta to kombinacja różnych fraz w oprawach, które dopasować można wedle własnego gustu. Jasne bądź ciemne tło, wypukłe bądź proste szkiełko i obramowanie też wedle własnego uznania.

page1 page2 page3Takie spinki mogą być również świetnym prezentem na przykład na wieczór kawalerski. „Veni, vidi, vici. Game over” sprawdziłoby się idealnie w tym celu. Czy któryś małżonek miał w dniu ślubu takie spinki?

Back to top