Bellitkaa Blog

Uroda

Soraya – Peeling do twarzy, kuracja matująca

10/05/2012, Bellitkaa, 31 komentarzy
Bardzo lubię peelingi do twarzy i mam ich kilka w swojej kosmetyczce. Jedne lubię bardziej, inne trochę mniej. Jakiś czas temu skuszona w sklepie pięknymi obietnicami producenta skusiłam się na zakup peelingu oczyszczająco – normalizującego Soraya, z serii Kuracja Matująca. Tym razem będzie to krótka recenzja, bo i nie ma się nad czym tutaj rozpływać.
P4170181 P4170182
P4170183
Nie wiem co mnie podkusiło na ten kosmetyk. Jest mizerny, po prostu. Jedynie co w nim lubię to zapach, taki roślinny. Niestety nie ma specjalnych właściwości i obietnice producenta jakoś giną. Peeling jak widać nawet nie można nazwać peelingiem. Drobinek ma bardzo mało, do tego jakoś nie chcą ścierać naskórka. Bardziej nazwałabym to jakimś kremem do mycia twarzy niż peelingiem. Mało tego, obiecanego matowienia też tutaj brak. Moim zdaniem to jest jeden z tych produktów, które obiecują wiele, a z tych obietnic nic nie wychodzi. Ani nie peelinguje, ani nie matowi, ani nie nawilża, ani nie zwęża porów. Fakt, odświeża buzię, ale to akurat robią wszystkie kosmetyki, nawet zwykłe mydło.
Ja ze swojej strony nie polecam tego produktu, choć ten egzemplarz zużyję do końca to więcej go nie kupię. Można go dostać w drogeriach za około 13 zł.
Miałyście kiedyś ten peeling? Jakie były Wasze wrażenia?

Back to top