Bellitkaa Blog

Uroda

Szampon odbudowujący strukturę włosa Biokap

13/03/2013, Bellitkaa, 44 komentarze
Kiedy wybrano mnie do testów z marką Biokap to wiedziałam, że chcę szampon. Gdzieś kiedyś czytałam o nich dobre rzeczy. Ja mam wersję, która odbudowuje strukturę włosa, przeznaczony jest dla zniszczonych, zmęczonych włosów po różnych zabiegach takich jak farbowanie czy trwała. Od samego początku ustawiłam mu poprzeczkę dosyć wysoko. Czy podołał?
Biokap Nutricolor – Szampon odbudowujący strukturę włosa
P2270009

Od producenta:

Szampon odbudowujący
Podobnie jak farba, szampon odbudowujący i odżywka odbudowująca BIOKAP Nutricolor pozbawione są najbardziej drażniących substancji chemicznych tj. nikiel, parabeny, mieszanki aromatyczne MX-25, SLS. Zawierają natomiast olejki eteryczne z rozmarynu i eukaliptusa oraz naturalny filtr UV. Odbudowują strukturę włosów uszkodzonych procesem dekoloryzacji lub trwałą ondulacją. Ponadto ich zadaniem jest przedłużać efekt koloryzacji. Nadają się również do włosów delikatnych i cienkich sprawiając, że stają się mocniejsze i zarazem łatwe do rozczesania.
P2270014
Skład, o ile nie znam się na wszystkim, to robi pozytywne wrażenie. Nie ma wielu składników, których zawsze szukamy i boimy się w szamponach. Myślałam, że przez to nie będzie chciał się pienić, że będę miała problemy z aplikacją. Na szczęście moje obawy nie potwierdziły się, a wręcz byłam zaskoczona, ile piany jest w stanie wytworzyć. Do tego bardzo gęstej. Jest to przezroczysty szampon o dosyć rzadkiej konsystencji z taką jakby trochę zawiesiną, praktycznie niewidoczną. Dobrze się aplikuje no i jest wydajny, przy ponownym myciu mamy bardzo dużo piany.
Jeśli chodzi o działanie to jestem zadowolona. Świetnie spisuje się w roli codziennego oczyszczacza :D a co najlepsze, przy tym nie ma efekty takiego przesuszania. Włosy też nie skrzypią i łatwo się rozczesują nawet wtedy, kiedy szamponu używany solo, bez żadnych odżywek. Bardzo podoba mi się fakt, że włosy po użyciu są gładkie i lśniące. Wydaje mi się też, że ostatnio mniej wypadają, ale nie wiem czy to zbieg okoliczności, czy zasługa tego produktu.
P2270016
Czy 35złotych za taki szampon to dużo? Wydaje mi się, że nie.
Tutaj znajdziecie listę aptek internetowych, w których można dostać ten szampon. W Rzeszowie widziałam Biokap w aptece przy wejściu w C.H. E.Leclerc. Ja muszę sobie kupić drugą wersję szamponu, mianowicie przeciw wypadaniu włosów, czytałam o nim również pochlebne opinie. Może właśnie to byłoby zbawieniem dla wielu z nas :)


Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:
  • biokap szampon blog
  • odżywka regenurąco odbudowująca biokap
  • szampon biokap
  • szampon fo wlosow biokap nutricolor
Back to top