Bellitkaa Blog

Uroda

The Body Shop – Vitamin E, Krem do twarzy

11/03/2012, Bellitkaa, 19 komentarzy
Która z nas nie szuka swojego idealnego kremu? Wiadomo, jakoś buzię nawilżyć trzeba, kremów tego typu jest mnóstwo i na dobrą sprawę same nie wiemy co kupić, żeby nam dobrze służyło. Skusiłam się swego czasu na krem nawilżający z serii Vitamin E z The Body Shop. Była jakaś promocja, skusiłam się. Mam też serum z tej serii, które sobie chwalę, pomyślałam, że i krem może się sprawdzić.
P3060104
Krem ma delikatny kolor i jeszcze bardziej delikatną konsystencję. Jest bardzo lekki, o przyjemnym zapachu, który nie jest w żaden sposób intensywny i raczej nie powinien przeszkadzać. Wchłania się bardzo szybko, nie pozostawia na mnie żadnej lepkiej, tłustej powłoki ani nic z tych rzeczy. Mnie nie uczulił, nie podrażnił, nie zapchał.
P3060105

Jestem z niego zadowolona. Czy jednak kupię ponownie? Nie wiem.

Jest to moim zdaniem zwykły krem nawilżający. On nic niezwykłego nie robi. Nie jest to też jakieś super dogłębne nawilżenie. Ja mam cerę mieszaną, czasem przetłuszczam się w strefie T, a na policzkach mam przesuszenia. U mnie wygląda to tak, że krem nawilża mi przesuszenia i tam jest wszystko ok, ale już na czole i nosie wchłania mi się wolniej. Jestem zadowolona, bo dla mnie jest to taki „szybki” krem. Wiecie, rano czasem się spieszę i każda minuta jest cenna. Przy tym kremie nie muszę długo czekać, aż się wchłonie. Po chwili mogę już wykonywać makijaż. Świetnie nadaje się właśnie pod makijaż, nic mi na tym kremie się nie waży, nie roluje. Jest jednak mało wydajny, używam go wcale nie tak długo, tylko rano no i wbrew pozorom ze zdjęcia, ja uważam, że on się już kończy. To kwestia tygodnia, może dwóch.
Wydaje mi się, że za cenę tego kremu jesteśmy w stanie znaleźć lepszy.
Podejrzewam, że będę go miło wspominać, ale jednak chyba poszukam czegoś lepszego dla mojej buzi :)
A Wy co sądzicie o tej serii? Była swego czasu bardzo chwalona i popularna, dałyście się namówić na te kosmetyki?

Back to top