Bellitkaa Blog

Uroda

Świetny kosmetyk! Tony Moly – banana sleeping mask

26/01/2017, Bellitkaa, 5 komentarzy
tony moly banana sleeping mask najlepszą maską do twarzy na noc

Nawilżanie skóry twarzy jest bardzo ważne, szczególnie zimą. Tak ostatnio się zastanawiałam, dlaczego nie dać sobie trochę więcej czasu na pielęgnację i używać czegoś, co nie wymaga ode mnie wielkiego wysiłku, a przyniesie świetne rezultaty. I to właśnie wtedy stwierdziłam, że przecież kiedyś, dawno temu miałam próbkę maseczki do twarzy marki Tony Moly o pięknym bananowym zapachu.

Postanowiłam, że ich poszukam i kupię sobie kilka saszetek, żeby je mieć na zapas. W przypadku tej bananowej maseczki jest tak, że można zamówić całe duże opakowanie, ja jednak wolałam zamówić sample z Korei, bo czasem mam tak, że danej maseczki używam bardzo nieregularnie. To dlatego wolę wersje w saszetkach, bo przynajmniej nic nie jest otworzone i się tak nie marnuje.

Banana sleeping mask – co ona potrafi?

Takie małe opakowania nie są przeznaczone do sprzedaży, jednak można je znaleźć na wielu aukcjach. Ta maseczka pachnie bananem, chciałoby się po prostu ją zjeść. Jest bardzo apetyczna, ma słodki zapach. Jedna taka saszetka wystarcza na nałożenie na całą twarz. Jest dosyć gęsta i zostawiona na całą noc naprawdę dobrze się wchłania. Rano otrzymujemy bardzo pięknie nawilżoną skórę, dodatkowo pachnąco bananem. Jest to coś niesamowitego, nigdy wcześniej nie miałam takiego kosmetyku, który by zostawiał aż tak intensywny zapach na twarzy.

Skóra po jej użyciu jest bardzo nawilżona, Delikatna, miękka, taka, którą chciałybyśmy mieć zawsze. Tak jak wspominałam, ona jest bardzo prosta w użyciu, nakładamy ją i kładziemy się spać. Nie ma tutaj mowy, że dzisiaj nam się nie chce nakładać maseczki, bo trzeba czekać i później jeszcze ją zmyć. Jest to jedna z łatwiejszych opcji, która idealnie sprawdza się „na lenia”, a daje naprawdę świetne rezultaty. Bardzo ją polecam, bo ona nie jest droga. Myślę, że w tym wypadku mogłabym pokusić się na pełnowymiarowe opakowanie, ale mam jeszcze sporo tych małych saszetek, więc najpierw je wykorzystam.

tony-moly-banana-sleeping-mask-działanie

tony-moly-banana-sleeping-mask-recenzja

tony moly banana sleeping mask skład produktu

tony moly banana sleeping mask najlepszą maską do twarzy na noc

Back to top