Bellitkaa Blog

Uroda

Tony Moly Magic Food Mango – najfajniejsze masło do rąk o zapachu mango

17/08/2016, Bellitkaa, 18 komentarzy

W swoim lipcowym pudełku MishiBox znalazłam kosmetyki Tony Moly, a w tym masło do rąk o zapachu mango. Kiedy zobaczyłam Magic Food Mango to od razu wiedziałam, że się polubimy. Ja, ogromna fanka owocu mango na pewno stracę głowę! – tak sobie wtedy pomyślałam.

Tony Moly czyli najważniejszy zapach i opakowanie

Marka Tony Moly jest dosyć mocno kierowana dla nastolatek. Stawiają oni nacisk na piękne opakowania oraz soczyste, realne zapachy kosmetyków, w których nie znajdziemy chemicznych odorów. Te zapachy są bardzo dobrze odwzorowane. Tak samo jest w tym przypadku. Masło jest zamknięte w opakowaniu przypominającym owoc mango. Ta tubka podzielona jest na dwie części. Jedna jest twarda, gdzie mamy ogonek mango, a druga miękka, gdzie znajduje się krem. Wygodny dziubek pozwala aplikować nawet najmniejsze ilości kosmetyku. Tak, aby można było go sobie dokładać w każdej chwili. Opakowanie jest super, za każdym razem, kiedy je wyjmuję z torebki to wzbudzam zainteresowanie otoczenia.

Co do zapachu masła do rąk to mamy tutaj do czynienia z owocem mango – po prostu. Jest to najładniej odwzorowany zapach mano, z jakim kiedykolwiek się spotkałam. Jest to dla mnie bardzo ważne, uwielbiam wąchać swoje dłonie zaraz po nakremowaniu. Mam nadzieję, że nie tylko ja tak mam ;)

tony-moly-mishibox

Tony Moly - masło do rąk o zapachu mango

Kosmetyk do biura

Myślę, że spokojnie można to masło nazwać takim biurowym kosmetykiem, ponieważ bardzo szybko się wchłania. To kolejna właściwość, która mnie urzeka. Nie lubię kremów do rąk, które wolno się wchłaniają. Najwięcej kremu używam właśnie w biurze, gdzie chcąc nie chcąc spędzam większość swojego tygodnia. Lubię w tym czasie mieć dostęp do czegoś, co nie będzie mi zbytnio przeszkadzało w pracy i nie oblepi zaraz klawiatury tłustym filmem. Ten krem wchłania się błyskawicznie!

tony-moly-hand-butter

Tony Moly - masło do rąk

Gdzie go znaleźć?

W Polsce kosmetyki Tony Moly są dostępne w Sephorze. Na stronie internetowej nie ma jednak tej wersji kremu. Można dostać za to podobny, bananowy, co też jest kuszącą opcją. Jak mi się skończy ten to może właśnie kupię banana. Bananowy krem kosztuje 35 zł, więc podejrzewam, że ta moja wersja będzie plasować się w podobnych granicach. Można go za to spokojnie kupić na ebay czy wielu amerykańskich stronach.

gdzie kupic Tony Moly

tony-moly-mango-hand-butter

Czy polecam Magic Food Mango?

Jeśli lubisz gadżety i ładne zapachy to jak najbardziej. To są bardzo modne kosmetyki, które zawsze przyciągają masę spojrzeń. Jeśli natomiast szukasz mocnego nawilżenia to sobie odpuść. To nie jest krem na spierzchnięte i bardzo zmęczone dłonie. On nawilża, ale bardzo delikatnie, a jego główną cechą jest piękny zapach. Jest to idealny kosmetyk do pracy, bo się szybciutko wchłania i nie pozostawia tłustego filtru i myślę, że jest to super sprawa właśnie na teraz, na wakacje!

tony-moly-maslo-do-rak

Back to top