Bellitkaa Blog

Kuchnia Lifestyle

Wąchamy, czytamy i jemy pizze – jesień!

24/10/2013, Bellitkaa, 31 komentarzy
Coraz dłuższe i chłodniejsze wieczory sprawiają, że chętniej spędzam czas w domu. Tam jest ciepły kocyk, moje ulubione herbaty, które jesienią są szczególnie doceniane przez społeczeństwo. Ja mam ogromną kolekcję herbat i za każdym razem zastanawiam się, co tym razem wybrać. Ostatnie wieczory głównie spędzam paląc jakieś świece czy korzystając z kominka, do tego chłonę książki no i jem. A to czekoladki, suszona żurawina, ziarna słonecznika, pizze czy inne smakołyki.
page1
Jedzenie jest nieodłączne, ale oczywiście ja nie mogłabym sobie odmówić ani czekolady czy pizzy, której nie brak na zdjęciach jakie tutaj wstawiam. Pewnie narobię Wam smaków, no ale co ja poradzę, że to takie kuszące. Ostatnio odkryłam bardzo przyjazny serwis www.foodpanda.pl, który to skupia w jednym miejscu restauracje polskich miast. Łatwa nawigacja, kilka kliknięć i pizza była za chwilę u mnie. Dodatkowo wyświetlił mi się kod rabatowy na 5 zł, z czego oczywiście też skorzystałam w maxi pizza akurat. Oczywiście zamówić można tam jedzenie z dowolnej restauracji, z czego w niedalekiej przyszłości również skorzystam. Na portalu wszystko funkcjonuje jak należy, ceny nie są zawyżane, dowóz również bardzo szybki jak przy standardowym zamawianiu jedzenia. Jestem zadowolona i na pewno jeszcze nie raz zobaczycie na moim Instagramie jak objadam się wieczorami pizzą czy innym, mało dietetycznym i zdrowym, ale jakże pysznym jedzeniem.
page
Czytam teraz Chustkę. Znacie ją? To blogerka, była z nami na blogspocie, a to jej blog: chustka.blogspot.com. To kobieta, która zmarła na raka i na swoim blogu dzieliła się swoim życiem. Kiedy zobaczyłam w księgarni pozycję z jej wizerunkiem, sięgnęłam po nią bez chwili zastanowienia. Książkę czyta się z ciekawością, mimo, że ja na przykład nie znam tych lekarskich pojęć, które w zasadzie są często tam używane. Chustka mówi o ludzkich uczuciach bez zbędnego słodzenia i zastanawiania się nad słowami. Można znaleźć w tej książce mnóstwo inspiracji, sporo muzyki i wierszy. Kiedy dopada chandra to można sięgnąć właśnie po tę pozycję i tym sposobem docenić to co mamy. Przykra, ale zarazem piękna opowieść o miłości i cierpieniu. Warto ją przeczytać i docenić nie tylko to, jakie mamy życie, ale również to, jacy ludzie nas otaczają.

Back to top