Bellitkaa Blog

Moda

Weselny klimat na różowo

18/06/2013, Bellitkaa, 85 komentarzy
W zeszłą sobotę byłam na weselu. Uchyliłam rąbka tajemnicy co i jak, ale niektórym (Kozo! :*) wciąż za mało, dlatego pokazuję się w całości. Postawiłam tym razem na kolor różowy przełamany czarnym. Stylizacja bardzo prosta. Weźcie pod uwagę, że żadna ze mnie modowa dziewczyna i to pierwszy post tego typu na moim blogu, dlatego wybaczcie jakieś niedociągnięcia.
occasion dresses
page22
buty: Atmosphere (Primark)
torebka i bolerko: NN
pierścionek i kolczyki: srebro Artelioni
spinka do włosów: Opia (Primark)
lace front wigs: addcolo
paznokcie: Virtual i Golden Rose Jolly Jewels

Włosy spięłam, zrobiłam koka przy pomocy wypełniacza, co było najlepszą decyzją jaką tylko mogłam podjąć w tym dniu. Do tego mała kokardka i trochę lakieru, by nie odstawały baby hair. Makijaż to głównie rozświetlona cera, delikatne cienie, tusz i odrobina błyszczyka.
Największym problemem tego stroju okazały się buty, które na weselu w lutym były idealne i wytrzymałam w nich do 2:00, lecz w tym upale niestety spuchły mi strasznie nogi i już około 19:00 miałam na nogach balerinki. Tak samo jak połowa kobiet na tym weselu.
Imprezę zaliczam jak najbardziej do udanych, mimo tego, że pod koniec przeszłam małą kontuzję lewej stopy przez co nie mogłam uczestniczyć w poprawinach, a dopiero dzisiaj zaczynam chodzić.
Mam nadzieję, że wszystkie ciekawskie oczęta są zaspokojone widokiem mnie w całej okazałości :)

Back to top