Bellitkaa Blog

Lifestyle Moda

Witaj lato, witaj słońce!

21/06/2013, Bellitkaa, 30 komentarzy
Mamy w końcu lato. Zaczęło się narzekanie, że gorąco, że żyć się nie da. Karetki zabijają się o siebie ratując mdlejących. Faktycznie słońce daje się nam już we znaki, nie ma czym oddychać, nogi puchną. Firmoo idealnie wpasowało mi się w aurę proponując okulary, a ja się skusiłam wybierając przeciwsłoneczny model (dokładnie ten). Urzekły mnie w nim przede wszystkim urocze kokardki, które od lat są jednym z moich ulubionych motywów.
DSC_0118
Strona domowa Firmoo jest zbudowana w ten sposób, że łatwo możemy wszystko do siebie dobrać, można nawet wgrać zdjęcie i sprawdzić mniej więcej czy będziemy w danych okularach korzystnie wyglądać. Ja z tego nie korzystałam, bo wiem w czym może mi być dobrze, a w czym nie. Jeśli miałabym jednak zamawiać jakieś korekcyjne to na pewno bym się pokusiła o wgranie zdjęcia.
Na przesyłkę czekałam 5 dni, więc nie jest źle. W zestawie z okularami dostałam różowe etui, czarny pokrowiec, szmatkę do czyszczenia okularów oraz śrubokręt wraz z śrubkami. Jak dla mnie to świetny pomysł.
DSC_0007
DSC_0119
DSC_0129
Same okulary zaskakują jakością wykonania, nic nie trzeszczy i jest bardzo stabilne. Idealnie wpasowały mi się w szerokość twarzy, na pewno mi nie zlecą z nosa. Kokardki są przeurocze i nadają temu modelowi takiej lekkości.
Szkła w tych okularach są przyciemniane gradientowo. Zamówiłam sobie zwykłe zerówki, ale istnieje również skorzystania z innej opcji. Można zrobić sobie przeciwsłoneczne korekcyjne. Na pewno wiele osób korzysta z tej możliwości. Moje okulary zostały wyposażone w powłokę ani-scratch oraz filtr UV. Można to również za opłatą dodać do każdych innych okularów zamawianych na stronie.
Całość standardowo kosztuje 49$.
DSC_0137
DSC_0150
Bardzo dużo jeżdżę samochodem i ciężko mi było trafić na okulary, które jakby nie zmieniałyby mi rzeczywistości (jeśli wiecie co mam na myśli). Zawsze było coś nie tak, a to za ciemne, a to nic nie dawały. Te są jakby moim wybawieniem, bardzo swobodnie się w nich czuję, nic mi nie zniekształcają, otrzymuję bardzo dobry obraz widzenia.
Wedding Dresses NZ
destination wedding dresses uk
Jeśli tylko macie ochotę na takie bądź podobne okulary to zapraszam na stronę Firmoo, gdzie pierwszą parę okularów można zamówić za darmo, pokrywając tylko około 20$ koszt przesyłki. Informacje na ten temat można znaleźć tutaj.

Jak Wam się podobają? A może macie już swoje firmoowki? ;)

Back to top