Bellitkaa Blog

Uroda

Wzmacniająco – nabłyszczająca maska do włosów Farcom Seri Natural Line

02/10/2013, Bellitkaa, 22 komentarze
Od miesiąca moje włosy traktowane są maską do włosów, która ma za zadanie je wzmocnić i nabłyszczyć. 1 litr kosmetyku zamknięte w potężnym słoju okazało się dobrą maską na co dzień. W moim posiadaniu jest wersja do włosów farbowanych Seri Natural Line. Nigdy wcześniej nie słyszałam o marce Farcom, ale wywołała już na mnie pozytywne wrażenie. Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego to zapraszam do dalszej części posta.
DSC_0028 DSC_0014 DSC_0018 DSC_0021 DSC_0036
Maska jest zamknięta w zakręcanym, prostym słoju, z którego jesteśmy w stanie wydobyć kosmetyk co do ostatniej kropli. Mamy tu do czynienia z gęstą, dosyć zbitą konsystencją, którą bardzo łatwo się nakłada na włosy. Nie ścieka z nich i ogólnie jest bardzo wydajna. Dzięki swojej śliskości nie potrzeba jej dużo nakładać na włosy. Jej zapach jest dosyć słodki, w moim odczuciu kwiatowy, ale nie nachalny i co ważne, długo się utrzymuje.
Zdaję sobie sprawę z tego, że maska może nie ma jakieś rewelacyjnego składu, ale okazało się, że mam po niej po prostu bardzo ładne włosy. Świetnie się rozczesują, dzięki czemu nie wyrywam ich tak dużo już przy samym rozczesywaniu. Dla mnie w tym momencie jest to bardzo ważne, ponieważ przesilenie jesienne dotarło do mnie i ostatnio wzmogło się u mnie wypadanie włosów. Do tego wszystkiego moje włosy po wysuszeniu są miękkie, gładkie i lśniące. Lubię ją też za to, że nie obciąża moich włosów i przez długi czas są one sypkie.
Zarówno tę maskę jak i masę innych kosmetyków można kupić na www.splendore.pl. Za litrowe opakowanie trzeba zapłacić 19,50 zł, co przyznacie, że jest niską ceną jak za litr wydajnego kosmetyku.


Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:
  • FARCOM
  • Farcom Seri Natural Line
Back to top