Bellitkaa Blog

Uroda

Zestaw Nails Inc – Bling It On Midnight

16/04/2013, Bellitkaa, 41 komentarzy
Do Sephory właśnie wkroczyły HOT produkty wśród których znalazł się również zestaw do zdobienia paznokci marki Nails Inc. Mój egzemplarz w typowo wieczorowej tonacji nosi nazwę Bling It On Midnight. Mamy tutaj jeden lakier do paznokci o pojemności 4ml, do tego top coat o takich samych wymiarach, 2 buteleczki z sypkimi ozdobami, pędzelek i podstawę, która ma nam ułatwiać pracę z brokatami. Ogólnie wszystko dobrze przemyślane.
Kolory ozdób świetnie dopasowały się do odcienia lakieru do paznokci. Dzięki temu można tworzyć różne warianty na swoich paznokciach. Ja chciałam oczywiście zaprezentować Wam wszystkie możliwości, jakie daje nam ten zestaw, dlatego wyszło dosyć bogato.
DSC_0002 DSC_0013 DSC_0015 DSC_0078 OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Przy użyciu tego ciemniejszego brokatu uzyskujemy podobny efekt, jaki widywałam u dziewczyn, kiedy malowały ciemnymi piaskowcami. I tutaj raczej nie mam większych zastrzeżeń. Trzyma się do dosyć dobrze i nie przeszkadza.
Gorzej jest już z tym jaśniejszym zdobieniem. Osobiście bardziej liczyłam na te paseczki, jednak okazało się, że są bardzo niepraktyczne i drażnią mnie tym, że odstają i haczą o wszystko. Jeśli miałabym założyć rajstopy na szybko to miałabym problem, oczko murowane.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA DSC_0056Ja nie mam wprawy w zdobieniach, więc musiałam usiąść na chwilę i się pobawić z tym. Wyszło dobrze, ale czy jest to efekt wart tylu pieniędzy (ok.100zł)? No nie wiem, oceńcie same.

Back to top