Bellitkaa Blog

Uroda

Zgrany duet Z apteczki babuni czyli szampon i odżywka do włosów przetłuszczających się :)

09/06/2012, Bellitkaa, 27 komentarzy
Uległam i ja. Co prawda słyszałam już wiele pozytywnych opinii na temat kosmetyków Joanny Z apteczki babuni, ale głównie o tej żółtej serii. Ja kupiłam zieloną, z piwkiem na opakowaniu ;)  Przedstawiam szampon i odżywkę normalizującą do włosów przetłuszczających się z ekstraktem z drożdży piwnych i chmielu.
P6020015
Szampon
Szampon ma lekko żółte zabarwienie i jest raczej z tych rzadszych, ale nie ucieka z dłoni. Dosyć przyjemnie pachnie, tak świeżo i trochę ziołowo. Nie, nie ma tam zapachu piwa ;p Bardzo fajnie się pieni i dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy. Jest dosyć wydajny, jak na taki rzadki szampon. Nie plącze nawet włosów, czym jestem pozytywnie zaskoczona. Włosy po myciu są bardzo miękkie i zarazem lekkie, naprawdę miłe w dotyku.
Odżywka
Odżywka jest mlecznego koloru o też rzadkiej konsystencji. Pachnie tak samo jak i szampon, bardzo fajnie się uzupełniają tym samym wzmacniając zapach, który później pozostaje na włosach. Mimo, że jest to tylko odżywka, a nie maska, to ma rewelacyjne działanie. Mogę śmiało stwierdzić, że ta odżywka spisuje się tak dobrze jak niektóre maski do włosów, które z założenia mają być o wiele silniejsze. Już podczas spłukiwania jej czuje się, że to naprawdę działa. Włosy są takie lejące, można je rozczesać palcami. To świadczy bardzo dobrze już od samego początku. Dalej to jest już tylko lepiej. Włosy są bardzo miękkie, gładkie, lśniące. Nie ma problemu z rozczesaniem włosów.
Jestem bardzo zadowolona z tego duetu, tym bardziej, że są to butelki po 300g i za te produkty w sumie zapłaciłam około 10 zł. Szampon kosztował  4,79 (widzę teraz na paragonie, mimo tej ceny na opakowaniu) a odżywka 5,10zł. Są ogólnodostępne i spisują się dużo lepiej niż ich drożsi konkurenci z półki wyżej.

Podejrzewam, że wiele z Was używało już produktów od babuni ;) Dajcie znać co o nich sądzicie :D

Ściskam mocno, życząc miłego dnia,
Wasza Bellitkaa :)
Back to top