Bellitkaa Blog

O mnie

IZABELA

Cześć, miło mi, że tu jesteś i mam nadzieję, że dobrze się czujesz u mnie na blogu.

Ja mam na imię Izabela. W 2013 roku ukończyłam studia na kierunku związanym z finansami, marketingiem i księgowością, a teraz pracuję jako księgowa. Jestem okropną gadżeciarą. Zasypiam z Kindle’m w ręce a budzę się z iPhone’m buszując po Instagramie. Urodziłam się po to, by działać na przekór, łamać zasady i udowadniać zarówno sobie jak i innym, że można walczyć ze swoimi słabościami. Kocham drobnostki i staram się zauważać piękno w otaczającym mnie świecie. Czasem lubię być zołzą i beztrosko żyć.

W 2015 roku wyszłam za mąż, a mój Mężczyzna jest moim najlepszym przyjacielem. Kiedy jestem na fochu, to ponoć nie wolno do mnie podchodzić, chyba, że ze słodyczami. W każdy piątek twierdzę, że muszę od poniedziałku zacząć dietę. Jako, że mam krótkotrwałą pamięć to można też oglądać ze mną jeden film kilkukrotnie, bo nigdy nie pamiętam zakończenia. Dzięki temu też jakoś ciągle zapomina mi się o diecie ;) Mąż boi się, że kiedyś zasypię go torebkami i butami.

Serduszkiem jestem trochę w swoim rodzinnym podkarpaciu i chciałabym odwiedzać Rzeszów najczęściej jak się da, ale od początku 2014 roku mieszkam w Szkocji. Urocze miasto zwane Aberdeen, położone nad Morzem Północnym, codziennie rozkochuje mnie coraz bardziej.

– Izabela – (@bellitkaa)

  
Follow my blog with Bloglovin