Bellitkaa Blog

Uroda

Złotko na bogato – Golden Rose Jolly Jewels nr 103

21/11/2012, Bellitkaa, 85 komentarzy
Słodkiego cukierka zmieniłam na złotko. Przypomniało mi się, jak brokaty okropnie się zmywają. Ale poświęciłam 10 minut i już mogłam wybierać kolejną ozdobę dla paznokci. Na zdjęciach efekt dwóch warstw, po jednej miałam niedosyt. Z złotkiem troszkę ciężej się pracuje, trzeba manewrować trochę pędzelkiem, by sobie ładnie wszystko porozkładać. Czy warto, oceńcie same :)
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jak Wam się podoba kolejny z nowej serii?

Rzeszowiankom przypominam, że można go dostać w sklepie GR w C.H. E.Leclerc za 12,90zł. Pani Justyna, która tam pracuje odnalazła mojego bloga i po wczorajszym poście o cukierku zobowiązała się w komentarzach rozdać upominki dla robiących zakupy w dniu dzisiejszym i powołujących się na mojego bloga. Z tego co mi wiadomo słowa dotrzymała :) A i ja dostałam jeden dodatkowy lakier za promocję sklepu. Ładnie z jej strony, prawda? Do tego sama dokupiłam jeszcze dwa i tym sposobem mam aż 8 lakierów z nowej serii, moje paznokcie są szczęśliwe!

Back to top