Bellitkaa Blog

Uroda

Balsam do rąk z trawą cytrynową od Pat&Rub

27/10/2013, Bellitkaa, 27 komentarzy
Pat&Rub to marka, którą poznałam dzięki blogom. Na dzień dzisiejszy mam sporo produktów Kingi Rusin i za każdym razem mam ochotę na więcej. Są cudownie pachnące, bardzo wygodne no i co najważniejsze – naturalne. Kinga postarała się o to, by wyciągnąć jak najwięcej dobrych składników i upakować to wszystko w każdy egzemplarz kosmetyku. Jakiś czas temu pisałam już o balsamie do rąk, ale w wersji żurawinowej. Na nim się nie skończyło i dzisiaj zapraszam na wersję kosmetyki z trawą cytrynową i kokosem.
DSC_0114
DSC_0109Kosmetyk zamkniety jest w wygodnej tubie z najlepszym aplikatorem, jaki tylko można było wymyślić. Bardzo doceniam pompkę typu airless. Dzięki niej aplikacja staje się wygodna i bardzo higieniczna. To rozwiązanie sprawia również, że nic się nie zmarnuje. Konsystencja balsamu jest delikatna i nie tłusta. Trzeba chwileczkę odczekać, aż kosmetyk się wchłonie, ale jest warto. Balsam dokładnie nawilża dłonie i zostawia je pod ochroną. Skóra natychmiastowo odczuwa ulgę, jest miękka. Przy dłuższym używaniu nie trzeba martwić się o ochronę i nawilżenie dla dłoni, nie sprawiają żadnych problemów i nie ma mowy o przesuszeniach. Niebawem chłody dadzą się nam we znaki, a ten kosmetyk pomoże jakoś to znieść.
Kolejny raz jestem zadowolona i śmiało mogę powiedzieć, że kiedyś wrócę do niego. Co prawda mam w zapasie jeszcze dwie wersje zapachowe tego samego balsamu, ale przecież takie kosmetyki szybko się zużywają, szczególnie w zimie. Ja się łapię na tym, że smaruję ręce tylko i wyłącznie dla zapachu tego produktu. No a zapach jest dosyć ciekawy i na pewno kojarzony tylko z Pat&Rub. Obawiałam się kokosa, którego niespecjalnie lubie, ale okazało się, że pierwsze skrzypce gra tutaj moja ulubiona nuta marki, czyli trwa cytrynowa. Dzięki niej zapach jest wyrazisty i pozostaje na długo. Niektórych może męczyć, ja natomiast dostaję powera, kiedy go czuję. Bardzo pozytywnie mnie nakręca do życia.
custom made celebrity dressesCena tego kosmetyku to 39 złotych i można go kupić albo w Sephorze albo na stronie Pat&Rub. Warto czekać na różne promocje, kiedy to zakup opłaca się bardziej. Ja polecam, bo bardzo się z nimi zaprzyjaźniłam i na chwilę obecną mam 5 wersji zapachowych.


Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:
  • kinga rusin trawa cytrynowa
Back to top