Bellitkaa Blog

Lifestyle

Facefitness w pigułce

14/02/2013, Bellitkaa, 61 komentarzy
Ostatnio skontaktowała się ze mną Pani Patrycja Kondracka, autorka książki o facefitnessie, która bardzo mnie zainteresowała swoją tematyką. Ta książka nosi nazwę „Sekret młodości Facefitness„. Nigdy nie zastanawiałam się nad ćwiczeniami twarzy, nad tym, jak to będzie kiedy pojawią się zmarszczki i co zrobić, by było ich jak najmniej. Owszem, prowadząc bloga kosmetycznego wiem, że już niebawem wyląduje u mnie w kosmetyczce pierwszy krem przeciwzmarszczkowy (w marcu kończę 25 lat, więc to już ten czas…) ale w sumie to poza wszelakimi smarowidłami to nie przyszło mi nic innego do głowy. Ćwiczenia dla twarzy? Facefitness? A co to w ogóle jest i z czym to się je?
Kilka dni później już trzymałam książkę Patrycji już w ręku i czytałam zamiast notatek na egzamin. Sesję i tak zaliczyłam ;) A ciekawość nie pozwoliła na czekanie. Zgrabna książka, drukowana na ładnym błyszczącym papierze napisana w tak przejrzysty i jasny sposób, że jestem pod wrażeniem. Bałam się, że ja nic z tej książki nie zrozumiem ale moje obawy na szczęście nie sprawdziły się. I już sama okładka przyciąga, no nie?
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Poniżej dowód, że książka jest bajecznie zrozumiała nawet dla początkujących osób, które totalnie nie wiedzą o co chodzi w tym wszystkim. Pani Patrycja bardzo przejrzyście przedstawiła ćwiczenia zarówno za pomocą zdjęć jak i czytelnych opisów. Dzięki temu dobrze się czyta i nie ma ochoty się zrezygnować po pierwszym zdaniu :) A to już sukces.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Pokażę też kawałek spisu treści, byście mogły zobaczyć tak naprawdę o czym jest ta książka. Cały szereg ćwiczeń do twarzy. Na każdą partię ciała inny program, inne ćwiczenia. Można skupić się zarówno na wszystkich jak i na poszczególnych elementach takich jak czoło, oczy czy policzki. Ja na pewno największą uwagę zwróciłam na oczy, tam najszybciej robią się zmarszczki. W książce znajdziemy też autorski program ćwiczeń czyli jak pozbyć się zmarszczek w 30 dni.
Wbrew pozorom nie jest to książka tylko dla kobiet, które już borykają się z problemem zmarszczek, ale też dla młodszych, np. dla mnie. Lepiej zapobiegać niż leczyć ;)
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Na pewno nie tylko ja obawiam się o wygląd za kilka lat ale wiele z Was myślę, że również. Ja akurat największy problem będę miała na czole, bo lubię je marszczyć, w okolicach ust oraz na szyi, bo mam ją tak długą, że się zgina w kilku miejscach i już powoli nie mam jej takiej jakbym chciała. Czytam w myślach i wiem, że każda kobieta jak się chwilę zastanowi to dojdzie do podobnych wniosków co ja. I owszem, można mówić, że to jeszcze nie czas i pora na przejmowanie się. Jasne że tak, ale lepiej pomyśleć trochę wcześniej.
Ja mam zamiar ćwiczyć swoją twarz. Nie mówię, że od razu codziennie będę wertować książkę i wykonywać po kolei wszystkie ćwiczenia jak jakaś maniaczka. Na pewno nie. Wybiórczo podejdę do tematu, ale zamierzam wdrożyć się w te ćwiczenia. Na pewno mi nie zaszkodzi, nie wymaga jakiegoś ogromnego wysiłku a może pomóc i zaoszczędzić wielu rozczarowań swoim wyglądem w przyszłości. Wierzę też w obietnice wymodelowania twarzy oraz poprawy jędrności i ogólnego jej wyglądu.
Na końcu książki zamieszczony jest też kalendarz facefitnesski, który ułatwi mi pracę. Będę zaznaczać :)
Książkę można kupić na stronie https://www.facefitness.pl/ w cenie 37zł.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Mam dla Was też niespodziankę! Możecie stać się posiadaczkami tej książki, dodatkowo z autografem specjalnie dla wygranych osób :)
Dzięki temu i Ty będziesz mogła poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności o facefitness. Co Ty na to?
Zasady rozdania książek są bardzo proste:

1. Trzeba być publicznym obserwatorem mojego bloga oraz polubić na FB profil Facefitness.
2. Trzeba zostawić komentarz pod tym postem wraz z nazwą pod jaką obserwujesz bloga oraz imię i pierwszą literę nazwiska pod jaką polubiłeś/aś facebookowy profil.
3. Możesz zwiększyć swoją szansę udostępniając w jakikolwiek sposób informację o tym konkursie tym samym zyskując dodatkowy 1 los. Może być to notka na blogu, pasek boczny, udostępnienie na facebooku, jak komu wygodnie. Należy zamieścić banerek rozdania wraz z przekierowaniem do tego posta, bądź na fb wrzucić link do tego posta. No i oczywiście w komentarzu poinformować mnie (wraz z linkiem, adresem bloga itd), bym wiedziała komu dać dodatkowe losy.

4. Rozdanie kończy się 28.02.2013 o godzinie 23:59.
5. Trzech zwycięzców wybierze maszyna losująca, a wyniki ogłoszę do 04.03.2013.
6. Zwycięzcy będą mieli 3 dni na wysłanie swoich adresów na maila: bellitkaa@gmail.com, po tym terminie jeśli ktoś się nie zgłosi będę losować ponownie.
7. Nagrody to 3 książki Patrycji Kondrackiej wraz z autografem, które wyśle Pani Patrycja Kondracka.

konkurs
Zapraszam do udziału i życzę powodzenia!

Back to top