Bellitkaa Blog

Hot Uroda

Semilac 043 Electric Pink – kolor idealny na lato w zdobieniu z kokardkami

12/08/2016, Bellitkaa, 30 komentarzy
Semilac 043 Electric Pink czy jest neonowy?

Semilac 043 Electric Pink to lakier, który kupiłam całkowicie przypadkowo, a już skradł moje serce. Po moim skróceniu paznokci i aż tygodniowym odpoczynku od hybryd (ale za to z jakimś nudnym zwykłym niebieskim) chciałam neony. I to jak najszybciej. Jak się domyślacie, padło na Electric Pink, do którego dołożyłam biały na jednym palcu, aby naklejka kokarda wyglądała równie wyraziście. Oczywiście na tym wszystkim się nie skończyło, bo dołożyłam jeszcze syrenkę. Wyszła z tego mieszanka iście księżniczkowa. I wiecie co? Super się z tym czuję!

Semilac 043 Electric Pink – neonowy lakier na lato

Bardzo dobrze czuję się w większości różowych kolorów na paznokciach. Lubię też czerwony, fioletowy, ale to właśnie różu mam najwięcej. Nie wiem, który odcień jest moim ulubionym jeśli chodzi o Semilac, ale ten Electric Pink na pewno plasuje się gdzieś u samej góry. Jest bardzo wyrazisty, nie jest jeszcze takim strasznie chamskim neonem. Po prostu przyciąga wzrok, świetnie wygląda nawet na krótkich paznokciach. To kolor zdecydowanie warty polecenia, szczególnie osobom młodym, odważnym i wesołym.

lakiery semilac czy warto je kupić

Semilac 043 Electric Pink idealnym kolorem na lato

electric-pink

Semilac 043 Electric Pink na paznokciach

hybrydy-semilac

lakiery-semilac

manicure-hybrydowy

rozowy-semilac

semilac-manicure

pink-colour

Mam swojego jednorożca

Jak na księżniczkę przystało, mam swojego pupila. Nie mogłam się oprzeć i muszę pokazać Wam zdjęcie paznokci w towarzystwie mojej koszulki, której tematyka idealnie wpisuje się w klimat tego posta. Juhuuuu!

Koszulka z Primarka, z wyprzedaży. Całe 3 funty, a radości tyle, że ho ho!

semilac-electric-pink


Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:
  • semilac 043
  • semilac kolory
  • semilac 043 na paznokciach
Back to top