Bellitkaa Blog

Uroda

Semilac 111 – Cherry & Berry czyli lakier dostępny tylko dla wybrańców

27/07/2016, Bellitkaa, 17 komentarzy
semilac 111 zdjecia paznokci z kolorem

Semilac 111 Cherry & Berry to lakier wyjątkowy. Dostępny jedynie na pokazach, warsztatach organizowanych przez markę oraz czasem do zdobycia w jakiś specjalnych akcjach. Jeśli jesteś zwykłym śmiertelnikiem – to zapomnij, nie kupisz go stacjonarnie, a żeby zdobyć ten odcień będziesz musiał się nieco pomęczyć. Czy warto to zrobić?

Jak wygląda lakier specjalny Semilac 111?

Moja krótka odpowiedź to: pięknie. Jest to połączenie ciemnego różu z kolorem bordo oraz mnóstwem migoczących drobinek. Te drobinki nie są takie małe, bo niektóre z nich przypominają kawałki drobno pociętej folii. Razem tworzą wspaniałą odsłonę koloru.

Jak ozdobiłam ten lakier?

Sam lakier nie potrzebuje większych kombinacji i jakiegoś większego dodatkowego zdobienia. Ja użyłam tasiemki do zdobienia paznokci w kolorze srebrnym. W pierwszym dniu kompletnie nie mogłam się do tego wszystkiego przekonać i śmiałam się, że razem to wygląda jak bombka choinkowa. Coś w tym jest, czyż nie?

Po kilku dniach już mi emocje opadły i paznokcie z dnia na dzień podobają mi się coraz bardziej. Uważam, że Semilac wypuścił kolejny bardzo udany lakier do paznokci. Szkoda, że nie można go po prostu kupić, ale z pewnością warto na niego polować w konkursach i na pokazach.

semilac 111 kolor na paznokciach

semilac 111 czy warto kupić

semilac 111 czy ma drobinki

semilac 111 be amazing

semilac 111 zdjęcia paznokci

semilac 111 cherry and berry

semilac 111 jak wygląda na paznokciach

semilac 111 napaznokciach

semilac 111 opinie

semilac 111 na wzorniku

semilac 111 lakier hybrydowy

semilac 111


Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:
  • semilac 111
Back to top