Bellitkaa Blog

Lifestyle

Nowa odsłona bloga

17/03/2014, Bellitkaa, 4 komentarze

Witam Was w całkowicie nowej odsłonie mojego bloga. Postanowiłam, że czas najwyższy zrealizować swój pierwotny zamysł na niego i pisać nie tylko o kosmetykach, ale wszystkich kobiecych tematach. W końcu „O tym, co babskie!” to nie tylko uroda, ale też moda, kulinaria, sprawy związane z domem i jego wystrojem, planowaniem ślubu czy szeroko pojętym stylem życia.

Sporo się zmieniło w ostatnim czasie w moim życiu, przeprowadzka do Szkocji, nowa praca i zmiana dosłownie wszystkiego, co wiązało się z moją osobą.  To sprawiło, że poczułam, iż muszę wprowadzić zmiany na blogu, bo inaczej on zwyczajnie umrze po trzech latach funkcjonowania. Byłoby mi szkoda, tym bardziej, że każdy dzień nadal zaczynam od przeglądania innych blogów i tworzenie tego miejsca stało się moją pasją.

Wygląd bloga już w niczym nie przypomina starej wersji. Pojawiło się mnóstwo nowoczesnych i bardzo wygodnych rozwiązań, wszystko jest w jednym miejscu. Zachęcam do subskrypcji za pomocą e-maila oraz obserwacji dzięki różnym social mediom, do których odnośniki znajdziecie w lewym dolnym rogu bloga. Mam nadzieję, że szybko się tutaj odnajdziecie i nadal będziecie chcieli się udzielać tak jak dotychczas.

Bellitkaa.com to nowa, lepsza wersja mojego bloga, którego będę dopieszczać i prowadzić z jeszcze większym sercem i zapałem. W końcu o tylu rzeczach chcę pisać! Do zobaczenia w kolejnych postach!

Ps.1 Tak w ogóle to mam dzisiaj urodziny (skromna jestem wiem ;) ) w związku z czym, nowa odsłona jest także moim prywatnym prezentem urodzinowym .

Ps.2 Jeśli ktoś ma miał/ma mnie w swoim blogrollu na blogerze, aby być na bieżąco z nowymi postami, proszę o uaktualnienie mojego adresu na www.bellitkaa.com .

ball gown prom dress
Zapraszam serdecznie do odkrywania nowej odsłony bellitkaa.com  :)

Back to top