Bellitkaa Blog

Hot Uroda

Perfekcyjny podkład z drogerii? To możliwe!

26/11/2014, Bellitkaa, 19 komentarzy

Kiedyś używałam tylko drogeryjnych podkładów, jedne były dobre, inne całkowicie do bani. Później przeszłam etap fascynacji kosmetykami z luksusowej półki, ale kiedy zobaczyłam, że nie wszystko, co ma piękną etykietę i jest drogie mi służy, to zaczęłam bardziej intuicyjnie podchodzić do prawy i po prostu używam tego, co mi dobrze służy. Brzmi prozaicznie, ale jednak najprawdziwiej. Moim wcześniejszym podkładem był Chanel Vitalumiere Aqua i do dziś kocham go miłością niezmierną, kiedyś do niego wrócę. Nie mniej, jeśli trafia do mnie nowy kosmetyk, to go chętnie testuję. I całe szczęście, bo tym sposobem odkryłam swojego drogeryjnego ulubieńca! Astor Perfect Stay 24H Foundation + Perfect Skin Primer, bo o nim mowa, jest moim małym odkryciem roku i jest to zdecydowanie perfekcyjny podkład z drogerii.

Kosmetyk ten jest hybrydą bazy i podkładu, dzięki czemu makijaż ma być trwalszy. I to zadanie jest spełnione w 100%. Na mojej skórze utrzymuje się przez cały dzień, aż do demakijażu. Jest to nieprawdopodobne uczucie, bo wiem, że mogę na tym kosmetyku polegać, że mi nie będzie w trakcie dnia robił plam. Jego konsystencja jest dosyć specyficzna, lejąca. Nakłada się przyjemnie, choć w początkowej fazie sprawia wrażenie, że się klei. Aby pozbyć się tego odczucia należy chwilkę odczekać, bo kiedy podeschnie, to zastyga tworząc bardzo ładny, naturalny efekt wygładzonej skóry, bez efektu maski, dodatkowo z lekkim efektem glow. Jeśli ktoś tego nie lubi, to można się zawsze przypudrować. Ja, w zależności od dnia, czasem pudruję, a czasem zostaję w wersji glow. Jak dla mnie jest to super rozwiązanie, moja twarz nie ma ostatnio tendencji do błyszczenia się. Ogromny plus należy się również za samo szklane opakowanie oraz pompkę.

Jeśli chodzi o krycie to określiłabym je jako średnie. Dziewczyny z większymi problemami będą raczej musiały stopniować efekt dokładając warstwy, ale tak jak dla mnie to 1,5 pompki starcza na pokrycie całej twarzy i kawałka szyi.

Podkład jest lekko nawilżający, nie powoduje zatem żadnych nieestetycznych przesuszeń. Pachnie dosyć kremowo, przyjemnie. Oceniam go bardzo wysoko i uważam, że jest to jeden z lepszych drogeryjnych podkładów. Do wyboru jest 6 odcieni, ja mam akurat kolor 102 Golden Beige. Jego standardowa cena waha się w granicach 45 zł, ale przecież drogerie co rusz rozpieszczają promocjami… Tak czy siak – to kosmetyk wart każdej złotówki.

Astor - Perfect Stay

Astor - Perfect Stay

Astor - Perfect Stay

Astor - Perfect Stay

Astor - Perfect Stay

 

 


Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:
  • astor perfect stay
  • astor perfect stay opinie
  • podkład astor 102 golden beige sklep on line
  • podkłady podobne do astora
  • top podkładów drogeryjnych
Back to top