Bellitkaa Blog

Uroda

Organique – Odżywcza i nawilżająca kula do kąpieli Białe Piżmo

18/12/2011, Bellitkaa, 7 komentarzy
Dzisiaj będę wspominać kulę do kąpieli, którą wygrałam jakiś czas temu w rozdaniu u Doroty.
 Kulę miałam na dwa użycia. Jest ona produkowana w taki sposób, żeby właśnie ładnie się przekroiła na pół. Nie potrzebujemy do tego niczego, wystarczy lekko przekręcić i sama się idealnie przepołowi :)
Połówka jest wystarczająca na kąpiel w wannie pełnej wody. Jej zapach unosi się po całym mieszkaniu. Pachniała rewelacyjnie, delikatnie, nie drażniąco a zarazem bardzo intensywnie, czuć ją był jeszcze przez długi czas. Połówka zabarwiła wodę na żółty kolor, dość intensywny. Na wodzie widać było takie oczka (takie jak w rosole ;)).
Kula nie dość, że dała mi naprawdę dwie cudowne kąpiele, to jeszcze po użyciu jej nie trzeba stosować w ogóle balsamów ani nic takiego. Skórę mamy taką, jak po użyciu oliwki. Przyjemnie miękką, nawilżoną, natłuszczoną i pachnącą. O dziwo, zapach przenosi się nam na skórę i utrzymuje długo. Kiedy użyłam jej wieczorem, rano też czuć było ten zapach na skórze. Jest rewelacyjna, z czystym sercem mogę ją polecić. W sklepach internetowych widziałam ją po 12.99zł. Myślę, że z powodzeniem może konkurować z kulami Lush’a.
PC050001 PC050003 PC050002 PC050004

A teraz co mi z niej pozostało? Wspomnienie :(

PC160014

Używałyście jej? Jakie specyfiki możecie polecić takiej maniaczce długich kąpieli jak ja???

Pozdrawiam!


Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:
  • kule do kąpieli jak używać
Back to top