Bellitkaa Blog

Uroda

Najpiękniejszy lakier Semilac – Blueberry Kiss

08/02/2016, Bellitkaa, 29 komentarzy

Ostatnio marka Semilac szaleje z nowościami i wciąż poszerzają swoją ofertę i kiedy tylko zobaczyłam nowe odcienie to miałam ochotę je wszystkie kupić. No i mam już u siebie kilka nowości, ale i tak moje serce podbiła zdecydowanie ta jedna, długo przeze mnie wyczekiwana. 116 Blueberry Kiss to coś innego, coś, co od razu złapało mnie za serce. To, że moim ulubionym kolorem jest fioletowy to powtarzałam już wiele razy, dlatego nowy odcień musiał znaleźć się u mnie NATYCHMIAST. Jest najpiękniejszy, bo to intensywna fioletowa baza z zatopionymi różowymi, fioletowymi i chyba granatowymi drobinami. Są bardzo malutkie i gustowne, więc naprawdę dość ciężko określić.

Do zdjęć, które dzisiaj zobaczycie miałam kilka podejść. Problem jest taki, że ten kolor usilnie chce się pokazywać ludziom na zdjęciach jako granat. Wypróbowałam więc kilka świateł, kilka miejsc i ostatecznie się udało.

Pierwsze udane próby uzyskałam w biurze…

116 Blueberry Kiss

116 Blueberry Kiss

116 Blueberry Kiss

116 Blueberry Kiss

116 Blueberry Kiss

116 Blueberry Kiss

A potem jeszcze wyszłam z biura, aby uchwycić prawdziwy odcień lakieru no i się chyba udało! Oto Blueberry Kiss w całej swej krasie. Pięknie migoczący, pięknie fioletowy!

116 Blueberry Kiss

116 Blueberry Kiss

116 Blueberry Kiss

116 Blueberry Kiss

Jak dla mnie jest to strzał w 10-tkę i jest moim numerem jeden jeśli chodzi o odcienie lakierów hybrydowych marki Semilac. Dzięku Semilaczku, właśnie tego mi brakowało w mojej kolekcji! <3

Z nowych kolorów mam jeszcze 128 Pink Marshmallow oraz 123 Szeherezada, które też na pewno Wam pokażę, ale póki co nie mam serca, żeby pozbyć się tego fioletowego cuda ze swoich paznokci. Musicie nieco poczekać ;)

I klasycznie, dajcie znać czy Wam się podoba!


Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:
  • semilac
  • semilac 116
  • semilac fiolety
Back to top