Bellitkaa Blog

Uroda

RevitaLash

17/04/2013, Bellitkaa, 42 komentarze
Dwa miesiące temu otrzymałam do testów odżywkę do rzęs RevitaLash i dzisiaj Wam pokażę, jakie osiągnęłam rezultaty podczas kuracji. Codziennie wieczorem przez 1,5 miesiąca nakładałam ją na noc tuż przy linii rzęs. Trzeba pamiętać, by być systematycznym, bo bez tego nie ma co liczyć na rezultaty. Ja swoją odżywkę już wykorzystałam, mój 1 ml wystarczył na 1,5 miesiąca właśnie. Zapraszam do oglądania zdjęć.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERApage1Na szczęście ja nie mam problemów z rzęsami i zdaję sobie sprawę, że one są bardzo ładne. Dlatego też jakichś spektakularnych efektów tutaj nie zobaczymy.
Na zdjęciu poniżej widać, że moje rzęsy troszkę się wydłużyły. Co prawda, nie odnotowałam dodatkowego zagęszczenia, ale moje rzęsy stały się mocniejsze, a niektóre jakby o wiele grubsze.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Czy jestem zadowolona? Tak. Ten produkt trochę polepszył stan moich rzęs. Zdaję sobie sprawę z tego, że to jest efekt tymczasowy, bo miałam już wcześniej do czynienia z inną odżywką tego typu, więc wiem na czym to dokładnie polega.
Polecam ten produkt dziewczynom, które mają słabe, krótkie, rzadkie rzęsy bo na pewno poprawi stan rzęs. Odsyłam na stronę revitalash.com.pl, gdzie znaleźć można informacje na temat tego produktu no i oczywiście go kupić. Koszt 2ml to 250zł, a 3,5 ml 330zł. Większa pojemność wystarcza na pół roku kuracji.

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:
  • revitalash opinie
Back to top