Bellitkaa Blog

Uroda

Razem na tak, osobno na nie

04/03/2013, Bellitkaa, 36 komentarzy
Ciągle szukam idealnego duetu do włosów. Szamponu i odżywki, które spełnią moje oczekiwania, do których będę miała ochotę wracać. Póki co czuję się trochę jak króliczek doświadczalny i co rusz mam inny szampon i inną odżywkę do włosów. W ramach współpracy z Elfa Pharm wybrałam sobie szampon do suchych włosów oraz balsam przeciw wypadaniu. Co z tego wyszło?
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Szampon do włosów suchych ma mocno ziołowy zapach i dosyć lejącą konsystencję. Nie ma jednak problemu z nakładaniem go, z pienieniem się itd. Dobrze oczyszczał włosy i skórę głowy. Nie miałam problemów ze spienieniem go, mimo iż nie ma w sobie SLS i SLES. Nie mam suchych włosów, ale kiedy używałam wersji do przetłuszczających się to miałam wrażenie, że mocno mi przesusza włosy, dlatego zdecydowałam się na tę wersję, by tego uniknąć. Jednak to nic nie dało, włosy po tym szamponie również są jakby delikatnie przesuszone, takie sianowate na końcach. Nie ma mowy, bym użyła go solo.
Balsam do włosów przeciw wypadaniu pachnie również ziołowo i dosyć intensywnie. Jak na odżywkę do włosów to jest dosyć lekki. Zdaję sobie sprawę, że może chciano się tutaj skupić na wypadaniu włosów, ale niestety ja tego nie umiem stwierdzić. Było tak jak zwykle. Trzeba nakładać produktu dosyć dużo, bo jakby znika z włosów, a co za tym idzie butelka dość szybko mi się zużyła. Niestety nie mamy tutaj idealnego nawilżania. Ja wiem, producent nie obiecuje, ale jako kolejny krok zaraz po myciu włosów no to jakoś nie wyobrażam sobie, że zawsze mam takie no do końca wygładzone włosy. Trochę pomaga przy rozczesywaniu, ale nie można liczyć na to, że włosy rozczeszą się pod palcami.
Produkty dobrze ze sobą współpracują i tworzą zgrany duet, ale jeśli miałabym używać ich z osobna no to ja mówię „pas”. Nie są drogie a właśnie na każdą kieszeń, dlatego warto jest je wypróbować, może akurat komuś się spodoba i pozostanie im wierny. Kosmetyki Green Pharmacy często można spotkać na różnych promocjach za 6-7 zł.

Back to top