Bellitkaa Blog

Uroda

Rapid White – Ekspresowe wybielanie zębów – efekty przed i po

22/08/2016, Bellitkaa, 28 komentarzy

Samorozpuszczalne paski wybielające Rapid White to ciekawa metoda na ekspresowe wybielanie zębów. Dla mnie jest to nowość, bo nigdy nie miałam okazji używać pasków, które same się rozpuszczają i potrzeba zaledwie kilku dni, aby zobaczyć pierwsze efekty. Zobaczycie w tym poście również efekt przed i po nie tylko na na mnie, bo w kuracji towarzyszył mi również mój Mąż.

Czym jest i jak działa Rapid White?

To innowacyjna metoda domowego wybielania zębów, którą można zastosować w swoim zaciszu. Bardzo łatwa w obsłudze, potrzeba zaledwie kilkunastu minut przez okres 7 dni, aby móc cieszyć się wyraźnym wybieleniem zębów. Paski wybielające są samorozpuszczalne, co moim zdaniem jest dosyć ciekawe. Nie ma tutaj nadtlenku wodoru, a sama metoda jest skuteczna.

Składniki Akcelerator: Aqua, Sodium Chlorite;
Składniki Paski Wybielające: PVP, Glycerin, Aqua, Aroma, Citric Acid, Propylene Glycol, Cellulose Acetate Phthalate, Maltodextrin, Sucralose, Polysorbate 80.

Kurację można kupić za 69,99 zł np w Rossmannie.

Rapid White do wybielania zębów

Rapid-White-paski

Co znajduje się w opakowaniu i jak tego używać?

W opakowaniu jest 14 podwójnych pasków oraz akcelerator. Paski są równej długości zarówno na górne jak i dolne zęby. Akcelerator to pojemniczek z płynem, zakończony materiałem.

Po oczyszczeniu zębów należy zwilżyć materiał akceleratora i nałożyć płyn na zęby, a dopiero wtedy przykleić pasek. Najwygodniej najpierw zrobić górne zęby, a później dolne. Pasek przyklejamy tylko na zęby, nie na dziąsła. Całość zaczyna natychmiastowo działać, a po około 7 minutach już prawie wszystko będzie rozpuszczone. Wtedy należy wypłukać resztki. Całość kuracji trwa 7 dni, paski naklejamy rano i wieczorem.

Rapid White efekty

Rapid White - Ekspresowe wybielanie

Rapid White ile kosztuje

Rapid-White-ekspresowe wybielanie-zebow

Rapid-White-jak-uzywac

Rapid-White-opinie

Rapid-White-wybielanie-zebow

Nasze efekty przed i po użyciu kuracji

Jesteśmy zadowoleni z kuracji, chociaż jak się okazało w naszym przypadku, każde zęby reagują inaczej. Moje wybieliły się mniej, mój Mąż natomiast uzyskał znaczne wybielenie. Wydaje mi się też, że dużo zależy od ogólnego kolorytu zębów, ich stanu, czy nawet ilości wypijanej kawy. Ja kawy nie piję, a Mąż pije ją codziennie.

Moje wrażenia:

Uzyskałam wybielenie, jednak patrząc na efekty Męża, czuję się nieco zazdrosna. U mnie można zauważyć głownie wyrównanie kolorytu, poznikały drobne przebarwienia i zęby bądź co bądź wydają się jaśniejsze. Nie bolały dziąsła i nie czułam żadnej nadwrażliwości, co wystąpiło rok temu przy okazji używania podobnego produktu. Smak mi również odpowiadał, taka słodka mięta. Po kuracji dużo chętniej maluję usta, bo zęby super wyglądają przy niektórych pomadkach i ta biel się naprawdę rzuca w oczy.

I tak, kiedyś założę sobie ponownie aparat na zęby. Nosiłam będąc nastolatką, jednak tak mnie uwierał, że często w nocy lądował po prostu pod poduszką, kiedy to ja smacznie sobie spałam.

Rapid White opinie

Wrażenia Męża:

Tutaj sami możecie zauważyć, że moje zęby są wyraźnie wybielone. Paski są dobre w smaku, nie są tak chemiczne takie jak paski innej marki, których używaliśmy rok temu przed ślubem. Nie podoba mi się aplikator, bo średnio się z nim pracuje. Ciągle się zastanawiałem, czy rzeczywiście aplikuję ten płyn na zęby. Na plus znowu to, że całość się rozpuszcza i można zauważyć nawet odświeżenie oddechu. Cieszy mnie też fakt, że po 15 minutach można już jeść.

Rapid White zdjęcia

Rapid White - Ekspresowe wybielanie zębów - efekty przed i po

Rapid-White-na-zeby

Jeśli podobają Wam się nasze efekty to bądźcie czujni. Niebawem pojawi się konkurs, gdzie do wygrania będą właśnie paski wybielające Rapid White. Dajcie znać, czy jesteście zainteresowani <3


Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:
  • rapid white opinie
  • rapid white efekty
  • paski wybielające rapid white
  • paski wybielające rapid white opinie
  • rapid white paski opinie
  • rapid white
  • rapid white paski
  • rapidwhite paski opinie
  • rapid white system wybielający żeby
  • rapid white foru
Back to top