Bellitkaa Blog

Hot Uroda

165 Boyfriend Jeans & 155 Ivory Cream Semilac – lakiery z nowej kolekcji

07/10/2016, Bellitkaa, 15 komentarzy
165 boyfriend jeans semilac

Moje aktualne paznokcie to manicure wykonany na kolanie. Dosłownie. Przeprowadzki potrafią trwać naprawdę długo, zwłaszcza, gdy od razu chce się nowe gniazdko trochę odnowić. Dlatego nie mając jeszcze żadnego sensownego miejsca na wykonanie paznokci, postanowiłam je zrobić na kolanie. I co? No i wyszło, a drobne niedociągnięcia nawet nie zwracają tak wielkiej uwagi.

Paznokcie robiłam specjalnie na mój wyjazd do Polski, gdzie to  trzy dni zapewniły mi mnóstwo rozrywek. Ciekawość nowych odcieni marki Semilac nie dawała mi już spokoju, od razu postanowiłam przetestować dwa kolory. Wybrałam Boyfriend Jeans, a do tego Ivory Cream. Dołożyłam trochę błękitnych kryształków Swarovski i wyszło naprawdę ładnie, tak jak lubię najbardziej.

165 Boyfriend Jeans

Ten odcień to połączenie błękitu z szarością. Nie będzie on pasował do każdego kolorytu skóry, do mojego na szczęście pasuje. Bardzo dobrze się w nim czuję. Jest kremowy, nieco zadziorny, bo taki nieoczywisty.

155 Ivory Cream

To będzie hit. Bo jest po prostu piękny. Od razy trafił na listę moich ulubionych odcieni z Semilac i jestem bardziej niż pewna, że jeszcze nieraz go tutaj zobaczycie. Będzie świetnym dodatkiem do innych lakierów, ale też na pewno super wygląda solo. Kobiecy, delikatny, idealny na ślub. Taki klasyk, do którego będzie chciało się często wracać.

 

Dajcie znać, jak Wam się podoba to zestawienie!

ivory cream semilac

lakiery semilac

manicure do jeansow

ivory cream

165 boyfriend jeans semilac

manicure hybrydowy

kolekcja my story

Back to top