Bellitkaa Blog

Uroda

Australijczyk mył mi włosy czyli Aussie Aussome Volume Shampoo

05/09/2013, Bellitkaa, 13 komentarzy
Kosmetyki Aussie znam od kilku lat, kiedy to natknęłam się na nie w angielskiej drogerii. Kojarzyłam je jedynie z jakichś pojedynczych opinii angielskich youtuberek, u nas tego jeszcze nie było. Pamiętam, że za pierwszym razem trafiła do mnie najbardziej znana maseczka do włosów, ta trzyminutówka, która okazała się i moim hitem. Regularnie do niej co roku wracałam, ale tym razem postanowiłam, że kupię sobie też szampon. I tak w moje ręce trafił Aussie Aussome Volume Shampoo.
DSC_0017 DSC_0019 DSC_0021 DSC_0022

Ten szampon skierowany jest do włosów, które potrzebują nieco lekkości i świeżości. Optycznie ma zagęszczać i unosić od nasady, by sprawiały wrażenie większej objętości. Jak to się ma w rzeczywistości? Ano tak, jak z każdym innym tego typu szamponem. Nie ma co liczyć na cud, bo choć faktycznie początkowo troszkę unosi włosy, tak one sobie szybko opadają. Bez dodatkowej stylizacji się nie obejdzie. Ja mam włosów dosyć dużo i są one ciężkie, ale przy cieniutkich włosach to myślę, że niestety też nie będzie efektu WOW. Muszę tutaj jednak pochwalić za świetne oczyszczanie, które odbywa się bez skrzypienia i nadmiernego plątania włosów. Znajdziemy w składzie zarówno SLSy jak i parabeny, więc nie każdej się to spodoba. Sam szampon ma słodki, jak dla mnie cukierkowy zapach za co nawet go lubię. Jest wydajny i bardzo łatwo się pieni wytwarzając duże ilości bielutkiej piany. Spisuje się całkiem nieźle, ale nie ma co pokładać w nim jakichś ogromnych nadziei co do dodatkowej objętości włosów. Można traktować go jako wspomagacz i taką bazę pod kolejny krok stylizacji. Kosztuje w UK około 4,5 funta, można kupić na promocji 3 produkty za 10 funtów, a w Polsce pewno wydać na niego trzeba z 25zł.
Ja raczej do niego nie wrócę, bo za takie pieniądze jakie trzeba na niego wydać to mam z dwie butelki innych szamponów o podobnych właściwościach i składzie.


Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:
  • shampo aussie volume opinie
Back to top