Bellitkaa Blog

Uroda

Iwoniczanka – peeling do ciała z leczniczą solą iwonicką

15/07/2012, Bellitkaa, 32 komentarze

Peelingi do ciała przynajmniej u mnie idą wręcz jak woda. Co chwilę jakiś się kończy i trzeba się rozglądać za czymś nowym. Takim sposobem w moje ręce wpadł dość specyficzny peeling, mianowicie taki, który zawiera w sobie sól iwonicką. Jego producentem jest Uzdrowisko Iwonicz, w Iwoniczu Zdroju.

P6260006 P6260007 P6260008 P6260010
W opakowaniu znajduje się 280g wydajnego produktu o takim jajecznym kolorze. Jest to dosyć zbita, ale miękka konsystencja z różnej wielkości drobinami soli, co na zdjęciu ładnie widać. Nie jest za miałki, można tutaj dostrzec solidne kryształki soli. Producent tutaj najbardziej szczyci się składem, bo peeling nie zawiera agresywnych konserwantów, kompozycji zapachowej ani barwników.
Peeling dobrze oczyszcza skórę, nie jest za ostry, dzięki czemu po użyciu nie ma nawet zaczerwienionej skóry. Zapach kosmetyku może nie jest zachwycający, ale pamiętając o tym, że tam mamy taką fajną leczniczą sól to zupełnie mi nie przeszkadzało. Tym bardziej, że po użyciu skóra jest przyjemnie miękka, nawilżona, lekko natłuszczona. Nie mogę się naprawdę do niczego przyczepić.
Peeling kosztował mnie 24 zł.
Chyba widzialam go nawet w Rossmanie.
Znacie Iwoniczankę? Ja mam ochotę zobaczyć, co oni tam jeszcze mają ciekawego w swojej ofercie.

Back to top