Bellitkaa Blog

Uroda

Mój ulubieniec – Podkład Chanel Vitalumiere Aqua

19/05/2014, Bellitkaa, 25 komentarzy

Pewnego dnia naczytałam się pozytywnych opinii w internecie na temat podkładu Chanel Vitalumiere Aqua i zapragnęłam go mieć. Wiedziałam, że najlepszy będzie latem, dlatego używam go od kiedy tylko przyszła wiosna i już wiem, że spędzimy ze sobą wszystkie ciepłe miesiące. Nie mam za wiele do ukrycia, więc taki lekki kosmetyk jest dla mnie świetnym rozwiązaniem. Lubię go, ponieważ moja cera po nałożeniu tego podkładu wygląda niezwykle świeżo i promiennie, co postaram się też pokazać na zdjęciach.

DSC_0109_zw DSC_0102_zwTak na dłoni prezentuje się odcień Beige 20, który pasuje do mojej skóry.

DSC_0115_zwMoja skóra w zależności od dnia – raz wygląda lepiej, raz gorzej, ale generalnie nie mam wielkich z nią kłopotów. Kilka drobnych zaskórników, lekki fiolet w kącikach oczu, troszkę bladych piegów, czasem jakaś drobna krostka. Poniżej można wszystko zobaczyć jak na tacy.

DSC_0043_zwPodczas  użycia tego Chanela ma się wrażenie, że rozcieramy sobie na twarzy jakby aksamit. Jest tak delikatny w dotyku, że można od pierwszej chwili się zakochać. Aplikacja nie sprawia większych kłopotów. Dobrze współpracuje zarówno z pędzlem jak i palcami. Nie podkreśla suchych skórek i delikatnie kryje to wszystko, co mam do zakrycia. Owszem, nie sprawdziłby się przy większych kłopotach ze skórą, więc jeśli takie masz to prawdopodobnie nie będziesz zadowolona. Jeśli jednak szukasz czegoś delikatnego, co stworzy „drugą skórę” a nie maskę, to warto się nad nim zastanowić. Ma satynowe wykończenie, takie jak lubię najbardziej. Jego zapach określiłabym jako kwiatowo-pudrowy i dosyć mocny, ale czuć go jedynie podczas aplikacji. Mi on nie przeszkadza, a nawet go lubię.

DSC_0081_zwJest bardzo trwały, efekt takiej twarzy jak poniżej utrzymuje mi się przez większość dnia, nawet, kiedy jest bardzo ciepło. Pięknie wyrównuje koloryt, wygładza, nawilża, daje efekt świeżej, wypoczętej, naturalnie wyglądającej twarzy. Ogromnym plusem jest także to, że nie obciąża skóry i nie zauważyłam, żeby mnie zapychał czy wysuszał skórę. Mimo tego, że nie do końca podoba mi się jego cena (w Polsce ponad 200 zł za 30 ml) i opakowanie, bo nie ma pompki, to będę do niego chętnie wracać i uważam, że jest to jeden z tych moich najukochańszych podkładów.

DSC_0089_zw


Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:
  • chanel podklad opinie
  • chanel vitalumiere aqua kolory
  • podklad chanel wotulamire aqa
  • vitalumiere Awua chanel podklad
Back to top