Bellitkaa Blog

Uroda

Puder MeMeMe

18/06/2013, Bellitkaa, 31 komentarzy
Zmatowiona twarz to w lecie nie lada wyczyn. O ile ja ostatnio lubię efekt lekkiego glow i absolutnie mi nie przeszkadza, kiedy zacznę się świecić, tak czasem też lubię sobie odmienić trochę i przyprószyć nosek i czółko pudrem. Mam okazję testować od jakiegoś czasu puder marki MeMeMe, dostępny w sklepie www.kosmetykomania.pl.
MeMeMe – Flawless Face Powder
DSC_0049 DSC_0057 DSC_0061 page1
Puder należy do tych, co strasznie pylą. Czasem kiedy się zapomniałam to miałam go aż za dużo na pędzlu i musiałam jeszcze bardziej uważać, by się nie obsypać nim. Brzegi opakowania przez to są wiecznie ukurzone, co nie wygląda najładniej, choć na ogół nie ma większego znaczenia.
Co do jakości produktu to jestem na tak. Nie ma się co łudzić, że wytrzyma na twarzy cały dzień, ale nie robi płaskiego matu i właśnie za to go lubię. Wykańcza nasz makijaż w sposób delikatny, dobrze matowi, ale mimo wszystko naturalnie wygląda. Aplikacja jest łatwa i przyjemna, zazwyczaj robię to dużym pędzlem z RT, ale dołączony jest również puszek, dlatego nadaje się również do torebki. Wraz z lusterkiem tworzy się całkiem niezły komplet, który możemy wszędzie nosić i poprawić się w każdej chwili. Ostatnio bardzo dobrze sprawdził się na weselu, kiedy był niemiłosierny upał. Co jakiś czas wystarczyło delikatnie przyłożyć puszek do twarzy i już twarz wyglądała o wiele lepiej.
Ja jestem zadowolona, z chęcią po niego jeszcze sięgnę, tym bardziej, że puder kosztuje ok. 33zł, więc jak dla mnie nie jest to majątek. Póki co mam go jeszcze połowę, więc się nie martwię na zapas.

Czy używałyście może jakichś kosmetyków MeMeMe? Może coś szczególnego polecacie?

Back to top