Bellitkaa Blog

Hot Lifestyle Uroda

Szybkie zakupy kosmetyczne w Boots i TkMaxx

20/05/2016, Bellitkaa, 13 komentarzy

Przyszła wiosna, a wraz z nią chęć na jakieś małe zakupy. Wiecie, takie odświeżenie szafy czy półki z kosmetykami. Do swojej szafy podchodzę z dystansem, ponieważ będąc na diecie wciąż chudnę, ale jeśli mowa o kosmetykach to mogłabym przyjąć każdą ilość. Jak zwykle!

W niedziele wybrałam się na samotny spacer po drogerii, gdzie to nikt mnie nie pospieszał i mogłam na spokojnie obejrzeć każdy jeden produkt, który tylko przykuł moją uwagę. Wiecie, mój Mąż naprawdę potrafi bardziej szaleć na zakupach niż ja, ale jeśli chodzi o drogerie to nienawidzi w nich być. Dlatego zawsze mu oszczędzam tego i wolę chodzić sama, taki wyjątek. Weszłam zaledwie do Bootsa, ale takiego największego! I mimo, że wiele nie kupiłam to i tak zaraz tu pokażę, co zasiliło moje zbiory, bo brakowało mi takich rzeczy.

Zakupy kosmetyczne Boots i TkMaxxNa pierwszy rzecz najważniejszy produkt, który już codziennie używam. Muszę uczciwie przyznać, że zimą sobie odpuszczam (choć wiem, że to błąd) i kiedy tylko wiosna się pojawia to ja pędzę do sklepu po filtr do twarzy. Dobry, z wysokim SPF. Ja kupiłam La Roche Posay Anthelios XL w wersji barwionej. Kolor ma jasny i słabo kryjący, ale nie jest biały i dzięki temu nie widać go na twarzy. Przy ładniejszej cerze można go używać solo! Ma mocny filtr i ładnie pachnie. Bardzo go już zdążyłam polubić!

Kolejny kosmetyk jest do włosów, coś na pograniczu suchego szamponu a stylizatora do włosów, który ma za zadanie zbudowanie objętości. Marka Batiste jest powszechnie znana i chwalona, dlatego wiążę z tym kosmetykiem wielkie nadzieje. Póki co użyłam raz tego Oomph My Looks XXL Volume Spray i spisał się ok, ale na jakieś lepsze spostrzeżenia muszę poczekać.

Olejek do włosów z Dove kupiłam za poleceniem Mademoiselle Zu. Ona go ma i bardzo chwaliła za cudowny zapach. Nie mogłam się mu oprzeć i w pełni zgadzam się z opinią Zuzi. Za krótko go używam, żeby coś więcej stwierdzić prócz tego, że faktycznie ładnie pachnie i nie obciąża włosów.

Zakupy kosmetyczne Boots i TkMaxx

Zakupy kosmetyczne Boots i TkMaxx

Zakupy kosmetyczne Boots i TkMaxx

Zakupy kosmetyczne Boots i TkMaxx

Moje obecne szampony zaczęły mnie nudzić. Koniecznie potrzebowałam zmiany. I tym sposobem znalazły się u mnie dwa duety. Jeden to Dove dedykowany zniszczonym włosom, a drugi to sprawdzony Garnier o przepięknym zapachu. Swoją drogą to zapach tego drugiego duetu wyzwala we mnie głód, ciekawe, no nie?

Zakupy kosmetyczne Boots i TkMaxx

Zakupy kosmetyczne Boots i TkMaxx

W TkMaxxie na dziale kosmetycznym leżały sobie spokojnie koreańskie maseczki do twarzy. Myślałam, że dostanę tam oczopląsu, ale jakoś się opanowałam i wzięłam tylko! 3 opakowania. Wszystkie są marki Holika Holika, znanej i lubianej. Już jakiś czas temu chciałam kupić coś z tej serii Juicy, dlatego kiedy tylko je zobaczyłam to wiedziałam, że bez nich nie wyjdę. No i wybrałam sobie dwie wersje – jedna miodowa nawilżająca, druga natomiast jest energetyzująca borówkowa. Brzmi smacznie!

Trzecie opakowanie to też maseczki Holika Holika, ale już w formie plasterków na nos. Będziemy używać razem z Mężem i zobaczymy czy to cokolwiek warte :)

Zakupy kosmetyczne Boots i TkMaxx

Zakupy kosmetyczne Boots i TkMaxx

A ostatni zakup to po prostu mój hit! Kliknięty przez przypadek na Aliexpress, ale co to za cudo. Tony Moly ma maseczki do spania, bananowe. Pysznie pachną, używałam już dwa razy i muszę Wam tu powiedzieć, że jestem zachwycona. Są gęste, rano buźka po nich jest jak nowa! Polecam każdemu, ja mam jeszcze 8 sztuk, ale na pewno sobie je dokupię.

Zakupy kosmetyczne Boots i TkMaxx

Zakupy kosmetyczne Boots i TkMaxx

I to już wszystko. Nie ma tego dużo, bo wiem, że w Polsce czeka już na mnie sporo kosmetyków, które chciałabym zabrać ze sobą do Szkocji. Kto chce post z produktami, które przywiozę niebawem z Polski ręka w górę!

Dajcie też znać czy są tu jakieś produkty, które lubicie albo wręcz przeciwnie. Chętnie poznam Wasze opinie :) A póki co zbieram się na lotnisko, bo to już dzisiaj!


Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:
  • tk maxx kosmetyki
Back to top