Bellitkaa Blog

Uroda

Sigma Affiliate Program, czyli moja randka z Sigmą

22/06/2013, Bellitkaa, 28 komentarzy
O Sigmie słyszała już chyba każda blogerka, a większość pewnie choruje na asortyment marki. Ich konikiem są pędzle, które zachwalane przez wizażystów osiągają ogromną popularność wśród wszystkich choć trochę zainteresowanych makijażem. Ale Sigma to nie tylko pędzle, bo można znaleźć również kosmetyki do makijażu tej marki. Są cienie do powiek, bazy, całe palety, produkty do brwi. Ogólnie – do wyboru, do koloru. Kiedy dostałam propozycję współpracy od Vincy nie zastanawiałam się długo. Przystąpiłam do ich programu, a w ramach podziękowania otrzymałam dwa pędzle. Pierwszy to precision angeled P84, drugi to round kabuki F82. O jakie one miękkie!
DSC_0001 DSC_0008 DSC_0015 DSC_0026
Jeśli jesteście zainteresowane przystąpieniem do Sigma Afilliate Program (może to zrobić każda osoba prowadząca bloga albo vloga), tak jak ja to wystarczy kliknąć tutaj, wybrać zakładkę „afilliates” -> „join the program” i dalej system Wam już powie co i jak.
Jestem bardzo szczęśliwa, że dzięki temu programowi mogę mieć możliwość testowania tak świetnych pędzli. Mam je prawie dwa tygodnie, a czuję, że jeszcze dłuuuugi romans przed nami. Są bardzo solidnie wykonane, świetnie leżą w dłoni. Zaczęłam nawet powoli przymierzać się do podkładów mineralnych, bo mam w końcu czym je nakładać. Jak ich trochę poużywam to oczywiście napiszę jak się sprawują.
Powoli zaczynam mieć ochotę również na inne pędzle marki, robi się niebezpiecznie!

Back to top