Bellitkaa Blog

Uroda

Soraya – Morelowy peeling

15/06/2012, Bellitkaa, 24 komentarze
Tego Pana chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Nawet jak jeszcze któraś z Was go nie używała to jestem pewna, że słyszała. Do tego na pewno dużo i na pewno same pochlebne opinie. Nie ma się co dziwić, jest się nad czym rozpływać. Chodzą pogłoski, że bohater mojej dzisiejszej notki jest zastępcą wycofanego jakiś czas temu peelingu morelowego od St.Ives. Ja tego nie wiem, nie było mi dane go używać. Zupełnie mi to nie przeszkadza, ponieważ ten jest wystarczająco rewelacyjny!
P6020010 P6020011 P6020014
 Producent nam tu obiecuje, że peeling:
– głęboko oczyszcza i wygładza skórę,
– złuszcza i usuwa martwe komórki naskórka,
– zmniejsza widoczność porów,
– nawilża i odżywia,
– przyspiesza proces regeneracji i odbudowy naskórka,
– dodaje skórze blasku i świeżości.
Proszę obietnice dokładnie przestudiować, ponieważ producent nie kłamie. W rezultacie otrzymujemy głęboko oczyszczoną, gładką i promienną skórę. Mamy twarz jak pupcia noworodka. Serio.
Długo zwlekałam z kupnem tego peelingu, sama nie wiem dlaczego. Okazał się to strzał w dziesiątkę. Dzięki temu mam kolejny swój ukochany peeling do twarzy.
Teraz ja polecę go Wam, jeśli jeszcze ktoś nie używał i uważa, że ma swój ulubiony peeling marki X czy Y to … jest w błędzie ;p Spróbuj morelowego!
Ja po pierwszym użyciu byłam w szoku, po każdym kolejnym zresztą też. Buzia jest idealnie gładka, przygotowana na dawkę jakiegoś fajnego kremu. Miękka skóra, gładka, no rewelacja, co tu będę dużo mówić. Nie znalazłam wad tego kosmetyku. Odpowiada mi zapach, konsystencja, ostrość. Nie podrażnia, nie uczula. Kosztuje też niewiele, bo za 150 ml zapłacimy 12,19 zł. I możemy go wszędzie dostać. Po użyciu mam buźkę jak noworodek, więc czego jeszcze oczekiwać?
U mnie na pewno ten peeling będzie stałym bywalcem w kosmetyczne, jak się skończy to kupię kolejne opakowanie bez wahania. Nie wiem, jak mogłam wytrzymać bez niego tyle czasu.
Polecam go każdej z Was.
Miłego dnia,
Wasza Bellitkaa :)

Back to top