Bellitkaa Blog

Uroda

Blush by 3 ze Sleeka w kolorze Pumpkin

22/11/2012, Bellitkaa, 74 komentarze
Na wakacjach kupiłam paletę z różami ze Sleeka, ja ich róże bardzo lubię ze względu na pigmentację. Możecie sobie od razu pooglądać, ja się i tym razem nie zawiodłam.  Swatche trochę szokują, ale po roztarciu ładnie wyglądają. Pomarańczowego nadal się trochę boję, ale pozostałych dwóch używam z powodzeniem. Wiem, że praca z nimi bywa na początku ciężka, można czasem przesadzić, ale to wszystko jest kwestią wprawy. Ja już od dawna używam innych róży Sleeka to byłam przygotowana na kolejne mocne pigmenty.
Dorwałam paletkę w kolorze Pumpkin. Mamy tam trzy odcienie: Lantern, Squash i P Pie.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Paleta Blush by 3 zawiera trzy róże o lekkiej, jedwabistej formule, które łatwo rozprowadza się na skórze, nie tworząc smug. Róże są idealne do wymodelowania rysów twarzy i podkreślenia kości policzkowych. Dobrze napigmentowane, piękne odcienie tworzą naturalny efekt, pozostawiając cerę świeżą i promienną.
Użyj matowego różu do subtelnego makijażu na dzień lub błyszczącego, aby nadać blasku do makijażu wieczorowego!
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 Nie taki diabeł straszny:
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Tutaj delikatnie roztarłam palcem wcześniejsze swatche, chyba nie jest aż tak źle jak mogłoby się wydawać. Oczywiście, trzeba uważać, żeby sobie za dużo na pędzel nie nałożyć. Pamiętajmy, że zawsze lepiej dołożyć różu niż na wstępie przesadzić.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

I jak Wam się podoba? Paletki są już dostępne dla każdej z nas, można je zamówić na cocolita.pl i kosztują 44,90 zł. Ja mam chrapkę na wersję kolorystyczną Lace, niestety będąc przez 2 miesiące w UK nie udało mi się jej upolować, tak bardzo była rozchwytywana…

Back to top