Bellitkaa Blog

Uroda

Eva Natura – Herbal Garden – Żel do mycia twarzy

14/06/2012, Bellitkaa, 17 komentarzy
Ostatnio pojawił się w sklepach nowy żel do mycia twarzy oczyszczająco-łagodzący z firmy Eva Natura z ekstraktem z czerwonej koniczyny. Szukałam akurat czegoś do mycia buzi, ale tak żeby postawić w domu rodziców i nie wozić ze sobą pół kosmetyczki, kiedy to jadę ich odwiedzić. Skusiłam się na nowość ze względu na opakowanie i cenę, ale czy jestem zadowolona?
P6020018 P6020019
Otóż żel okazuje się przeciętniakiem.
Po pierwsze jak na mój gust to ten żel jest za rzadki i trzeba uważać, bo ucieka przez palce. Trzeba się nieźle spiąć, żeby umyć nim twarz zanim wszystko nam spłynie. Opakowanie jest bardzo wygodne i przyjemne dla oka. Nie mogę mu zarzucić brzydkiego zapachu, pachnie nawet przyjemnie (niestety nie pamiętam jak pachnie czerwona koniczyna w rzeczywistości żeby tutaj porównywać), chociaż pewnie nie każdemu przypadnie to do gustu i lepiej by ten zapach był ciut delikatniejszy. Żel jest bardzo delikatny, lekko się pieni na twarzy, ale żeby jakoś głęboko oczyszczał to bym nie powiedziała. Spisuje się dobrze, ale szału też nie robi. SLSy na drugim miejscu w składzie. Co ważne, nie ma uczucia ściągnięcia po myciu twarzy tym żelem, dlatego nie spisuję go tak całkiem na straty. Raz na jakiś czas będę go używać, ale miłość i powrotów nie będzie na pewno.
Za opakowanie 150 ml nie zapłacimy dużo, bo tylko ok 8 zł ale można dołożyć i kupić coś fajniejszego, co będzie się chociaż wygodniej używało.
Jest to mój pierwszy produkt tej firmy, ale może jeszcze kiedyś na coś się skuszę mimo, że żel nie do końca przypadł mi do gustu.
Znacie w ogóle tą firmę? Mają w ofercie coś, co zachwyca?

Back to top