Bellitkaa Blog

Uroda

Peeling do ust Pat&Rub

08/05/2013, Bellitkaa, 41 komentarzy
Myśląc o pięknych ustach zdecydowanie najpierw powinien się nam nasunąć na myśl… piling do ust. To jest pierwszy krok do tego, aby usta były gładkie, zadbane, bez żadnych skórek i tego typu niechcianych rzeczy. Oczywiście, latem kondycja warg zdecydowanie się poprawia, jednak niektóre szminki i tak wymagają nienagannego wyglądu ust. Inaczej wszystkie skórki są podkreślone i to od razu psuje cały makijaż. Kiedyś używałam pilingu z Lusha i sobie bardzo chwaliłam, ale problem z nim jest taki, że to kosmetyk niedostępny w Polsce. Zastąpiłam go sobie różanym pilingiem do ust marki Pat&Rub, który jest w 100% naturalny.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Kosmetyk jest w postaci różowego cukru. Dodatkowo zawiera odżywcze olejki, które pielęgnują skórę podczas złuszczania obumarłego naskórka. Jest to przyjemne uczucie, ponieważ nie jest to bardzo ostre, a na sam koniec można produkt po prostu zlizać. Taki deserek ;) Zapach przypomina pączka z nadzieniem różanym, bardzo smaczne to wszystko, a przy okazji w szybki sposób pielęgnuje skórę. Usta są wygładzone, skóra na nich lekko napięta i dużo lepiej przyjmuje balsamy do ust. Taki zabieg nie zajmuje dużo czasu, a stosowany regularnie co kilka dni pozwala na nakładanie pomadek na jakie tylko mamy ochotę i nie trzeba się martwić o podkreślone skórki.
Piling jest bardzo wydajny, już niewielka ilość pozwala na wygładzenie całych ust i na cieszenie się ich świetną kondycją. Jak najbardziej polecam, w szczególności na jesienno-zimowy okres, kiedy to problem z ustami ma większość z nas. Warto się przyjrzeć temu produktowi, tym bardziej, że jest to kosmetyk naturalny, o działaniu przeciwpróchniczym dzięki zawartości cukru z brzozy.
Piling można kupić na stronie www.patandrub.pl za 49zł bądź w zestawie np z balsamem aktualnie za 74,80 zł. Warto polować na promocje, te kosmetyki często są na różnych promocjach i można je dostać za niższe kwoty.

Back to top