Bellitkaa Blog

Uroda

MASŁO DO CIAŁA – BE BEAUTY Z BIEDRONKI /LEMON/

09/11/2011, Bellitkaa, 5 komentarzy
Nie wiem czy to tylko ja tak mam, ale smarowanie się masłem do ciała to dla mnie chwila relaksu, takiego wyciszenia, odprężenia. Nie traktuje tego jako jakiś przykry obowiązek tylko dlatego, żeby moja skóra była odpowiednia nawilżona, ale też dla samej przyjemności zapachu i tego całego rytuału jaki możemy sobie stworzyć.
Wiele dziewczyn rozpływa się nad tym czymś:
PB040044 PB040045 PB040048 PB040049
I teraz tak: jeśli ktoś posiada to masło to napiszcie mi proszę, czy wasze masło też jest aż tak twarde czy to mi się takie jakieś trafiło. No nie mogę po prostu znieść tej konsystencji, ciężko się z nim pracuje i jest to bardziej męczarnia niż cieszenie się produktem. Lubię jego zapach, jest taki świeży, a zazwyczaj wybieram słodsze zapachy. Problemem jest to, że jest dla mnie za twarde :( Nie lubię się męczyć z takimi produktami. Na powyższych zdjęciach udało mi się to uchwycić.
Mam jeszcze jedno masło z Biedronki tylko o zapachu Afryka, kupiłam go wcześniej i jego konsystencja mi odpowiadała, produkt wręcz ślizga się po skórze, ale absolutnie nie jest to jakaś wodnista konsystencja. Właśnie taka, z jaką ładnie, przyjemnie się pracuje. A ten lemon to jakaś pomyłka.
Nie wiem jeszcze jak to zrobię, ale będę coś z nim kombinować, jakoś nie mam ochoty się tak siłować przy wsmarowywaniu tego masła. Użyłam go dopiero raz i odstawiłam, bo mi się nie podoba. A może by tak go na chwilę przed użyciem kłaść na ciepłym kaloryferze? Co myślicie? Może pomóc? A może znacie jakieś inne metody na taki problem?


Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:
  • be biuty maslo
Back to top